Mecz ostatniej szansy?

Sław-Mont – MooMoo Restaurants

Bardzo ciekawe spotkanie dwunastej kolejki! Po strzeleckim festiwalu urządzonym przeciwko TESCO (12:2) pozycję lidera tabeli utrzymał Sław-Mont. „Seledynowi” roztrwonili wcześniej zbudowaną przewagę i jeśli marzą o powrocie do Extraklasy nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Tym bardziej, że po drugiej stronie barykady staję żądne rewanżu MooMoo Restaurants. Zespół Piotra Chamerlińskiego nie dość, że uległ w poprzedni poniedziałek MPEC, to jeszcze spadł z ligowego podium. W premierowej batalii padł remis 3:3. Powtórka tego wyniku to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

JR Holding – FORMAT

Cztery punkty wywalczone w dwóch ostatnich spotkaniach pozwoliły JR Holding opuścić wreszcie strefę spadkową. Powody do radości ma również FORMAT. Dariusz Jania i spółka w pokonanym polu pozostawili iCar, przerywając serię pięciu batalii bez triumfu. Mimo wszystko dziś beniaminka czeka zadanie z kategorii trudnych, a rozpędzeni „Seledynowi” mogą sięgnąć w naszym odczuciu po pełną pulę.

NASZ TYP: 1X

MPEC – iCar

Bardzo ważne zwycięstwo z MooMoo Restaurants odniósł MPEC. „Fioletowi” awansowali tym samym na drugie miejsce w tabeli, zgłaszając swój poważny akces do walki o medale. Nieoczekiwaną porażkę z FORMATem poniósł zaś iCar. „Taksówkarze” nie dość, że ponieśli czwartą porażkę, to spadli jeszcze z ligowego podium. Jeśli team Patryka Tomczyka popiszę się skutecznością, powinien zrewanżować się za przegraną 1:4 z trzeciej kolejki.

NASZ TYP: 1X

Dedax – CB Aluminium

Starcie dwóch beniaminków, którzy na drugim szczeblu rozgrywkowym radzą sobie zgoła odmiennie. Stawkę ze skromnym dorobkiem zamyka bowiem Dedax. Zawodnicy w zielonych koszulkach zgromadzili do tej pory zaledwie cztery punkty i jeśli marzą o utrzymaniu, muszą skrupulatnie wygrywać. O medale walczy zaś CB Aluminium. Siedem „oczek” w trzech bojach sprawiło, że team Zbigniewa Marka wskoczył na najniższy stopień podium. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

FREE NOW – TESCO

Batalia zespołów ze strefy spadkowej. W dużo lepszym położeniu znajduję się jednak doświadczone TESCO. Drużyna Łukasza Czeluśniaka do szóstego miejsca traci zaledwie dwa „oczka” i dzisiejsza wygrana może pomóc w utrzymaniu. Mecz ten jest ostatnią deską ratunku dla FREE NOW. Kamil Beniowski i spółka po trzech spotkaniach zremisowali z Dedax’em i jeśli nie powrócą na zwycięską ścieżkę mogą szybko spaść na trzeci szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie