Mecz ostatniej szansy, Treko-Laser zatrzyma lidera?

TechnipFMC – Nokia

Ważne dla walki o utrzymanie spotkanie dwóch doświadczonych zespołów. Obecnie w strefie spadkowej znajduję się tylko TechnipFMC, jednak szósta lokata i zaledwie „oczko” przewagi nad siódmym Alexmannem nie może budzić spokoju w szeregach Nokii. „Granatowi” przegrali dwa ostatnie boje, strzelając przy tym zaledwie jednego gola. O mecz dłużej na przełamanie czeka ekipa Dawida Rybczyńskiego. Ciężko więc wskazać w sytuacji tej faworyta, a podział punktów to możliwy scenariusz.

NASZ TYP: X

Ulma – Dragon

Bardzo dobrze wspominać mogą ostatnie tygodnie obie doświadczone ekipy. Ulma po arcyciekawym meczu okazała się lepsza od Treko-Laser, Dragon zaś pomimo porażki z Tomasza 20 Resto Bar z bardzo dobrej strony pokazał się przeciwko 4F i Nokii. Zarówno jedni jak i drudzy na dobre zapomnieli o słabym starcie i dziś powalczą o kontynuowanie marszu w górę klasyfikacji.

NASZ TYP: X

Epam – Alexmann

Nie przestaje pozytywnie zaskakiwać w letnim sezonie Epam. Beniaminek w czterech poprzednich bojach zdobył aż siedem punktów i nieoczekiwanie znalazł się na najniższym stopniu podium. Ze zgoła innymi problemami radzić musi sobie Alexmann. Były Extraklasowicz otwiera strefę spadkową, jednak wygrane nad TechnipFMC i Nokią nie mogą przejść bez echa. Jeśli zespół Macieja Preczingera znów imponować będzie w defensywie, powinien zainkasować pełną pulę i na dobre opuścić dolne rejony klasyfikacji.

NASZ TYP: X2

Tomasza 20 Resto Bar – Treko-Laser

Hit ósmej serii gier! Naprzeciw siebie stają dwie prowadzące drużyny, które marzą w zimowych rozgrywkach o grze w Extraklasie. Bliżej tego celu jest mające komplet dwudziestu jeden punktów Tomasza 20 Resto Bar. Sześć „oczek” traci do nich Treko-Laser. „Bordowi” ulegli ostatnio Ulmie i jeśli popełnią w czwartkowy wieczór kolejny błąd, na dobre mogą pożegnać się z walką o mistrzowską koronę.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę