Mecz prawdy dla Canal+

QVC Poland – Axel Springer I

Po trzech dobrych meczach pogromcę znalazło QVC Poland, które uległo HedgeServ, nie strzelając przy tym nawet gola. Pomimo tego zawodnicy w biało-czarnych strojach utrzymują drugą lokatę i są bliscy wywalczenia upragnionego awansu. Dopiero siódmy jest Axel Springer I. „Redaktorzy” przegrali trzy ostatnie batalię, a poprzednia porażka 4:5 z zamykającym stawkę Makro sprawia, że w parze tej faworyt może być tylko jeden.

NASZ TYP: 1

Canal+ - SOPEM

Ostatniego słowa w walce o medale nie powiedział jeszcze Canal+. Zawodnicy w czarnych koszulkach zajmują co prawda czwarte miejsce, jednak ze sporymi szansami na zniwelowanie strat. Aby tego dokonać należy jednak pokusić się o sporą niespodziankę przeciwko SOPEM. Lider w ostatnich tygodniach zdecydowanie „spuścił z tonu” czego efektem jest porażka z Lundbeck. Mimo wszystko wciąż jest faworytem, jednak zespół Norberta Bocheńskiego zdecydowanie stać na urwanie punktów.

NASZ TYP: X2

HedgeServ – BNP Paribas

Dziewiętnaście punktów wywalczone w siedmiu spotkaniach pozwoliło HedgeServ na dobre opuścić dolne rejony tabeli po słabym starcie i zaaklimatyzować się w środkowych rejonach tabeli. Zawodnicy w białych koszulkach do trzeciego Teamtechnik tracą pięć punktów i jeśli marzą jeszcze o medalach nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Tym bardziej, że rywalem ósme BNP Paribas. „Bankowcy” w czterech meczach aż trzykrotnie remisowali, co sprawia, że potrafią przeciwstawić się każdemu przeciwnikowi. Mimo wszystko będzie to zadanie niesłychanie trudne.

NASZ TYP: 1X

Lundbeck – Makro

Po siedmiu porażkach o drugie zwycięstwo w debiutanckim sezonie pokusiło się Makro. „Niebiescy” pokonali Axel Springer I, jednak wciąż pozostają na ostatnim, dziesiątym miejscu. Po zwycięstwach nad Axel Springer I i SOPEM nieoczekiwanego pogromcę znalazł Lundbeck.  Gracze w białych strojach nie dość, że ulegli Canal+, to stracili przy tym aż dziewięć goli. Mimo tego ekipa Mateusza Betnarskiego jest faworytem, a tylko wygrana pozwoli zachować szansę na upragnione medale.

NASZ TYP: 1

Oponafelga.pl – Teamtechnik

Na zwycięską ścieżkę nie może powrócić Oponafelga.pl. „Pomarańczowi” na triumf czekają od 3 lipca, gdy pokonali Makro. Nadzieję mogą dawać trzy ostatnie remisy, jednak i tak nie napawa to optymizmem przed starciem z Teamtechnik. Ekipa w niebieskich koszulkach nie potrafiła przeciwstawić się SOPEM, a wcześniej podzieliła się zdobyczą z BNP Paribas i HedgeServ. Pomimo tego były II Ligowiec pozostaje na najniższym stopniu podium, którego opuścić nie zamierza do końca zmagań.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie