Mecz prawdy Infosys Consulting

Infosys Consulting – iCar II

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie do tej pory iCar II. „Taksówkarze” dobre występy przeplatają zdecydowanymi porażkami, co powoduje, że znajdują się minimalnie nad strefą spadkową. W niej na dobre zadomowił się Infosys Consulting. Gracze w biało-niebieskich koszulkach pokonali jednak ostatnio aż 12:1 Sappi, co daję nadzieję na skuteczną walkę o utrzymanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym. W premierowym boju górą okazali się „Żółci”, którzy wygrali 3:2. Tym razem typujemy remis!

NASZ TYP: X

FREE NOW – SolarWinds

Starcie zespołów walczących o zgoła odmienne cele. Pomimo porażki z Euroclear pozycję lidera utrzymało FREE NOW. Gracze w czarnych strojach mają już jednak zaledwie „oczko” przewagi nad Dedaxem, co sprawia, że nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Rywalem otwierające strefę spadkową SolarWinds. Zespół Adriana Stanuli przegrał boje z Dedaxem i ANSWEAR.COM i musi natychmiast punktować. Niestety naszym zdaniem będzie to dziś zadanie niesłychanie trudne!

NASZ TYP: 1

Sappi – morele.net

Zimny prysznic Sappi urządził w poprzedni poniedziałek Infosys Consulting, wygrywając aż 12:1. Porażka ta okazała się kosztowna, bowiem strąciła beniaminka z ligowego podium. Dziś szansa na powrót na nie ogromna, gdyż po drugiej stronie barykady staję borykające się ze sporymi problemami morele.net. Po pierwsze, „Biało-Czerwoni” zamykają stawkę II Ligi A. Po drugie zaś, legitymują się serią czterech kolejnych porażek. Wszystko to sprawia, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Euroclear – ANSWEAR.COM

Bardzo dobrze w ostatnich tygodniach radzi sobie ANSWEAR.COM. Zawodnicy w czarnych strojach wygrali trzy z czterech spotkań i na dobre oddalili się od strefy spadkowej. Powody do radości ma również Euroclear. Beniaminek pokonał faworyzowane FREE NOW i zameldował się tym samym na najniższym stopniu podium. Trudno w parze tej wskazać zdecydowanego faworyta, a możliwość powtórki wyniku z czwartej kolejki (3:3) jest wielce prawdopodobna.

NASZ TYP: X

Dedax  - Ortotop Centrum Medyczne

Bardzo ważne zwycięstwo z morele.net odniósł Ortotop Centrum Medyczne. Zespół Krzysztofa Miśkowca awansował tym samym na szóste miejsce, oddalając się od strefy spadkowej. Powody do radości ma również Dedax. „Pomarańczowi” wygrali trzy ostatnie mecze, a triumf 6:0 nad SolarWinds sprawia, że Dariusz Dębosz i spółka w naszym odczuciu powinni odnieść dziewiąte, przybliżające do medali zwycięstwo.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę