Mecz prawdy JSF Silikon

Gravier – zooplus

Bardzo bliski srebrnych medali jest zooplus. Ekipa Krzysztofa Kicingera potrzebuje zaledwie zremisować, by być już dziś pewnym drugiego miejsca w stawce III Ligi A. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem przeciwnikiem szósty Gravier. „Złoci” pomimo dwóch ostatnich pewnych wygranych nie mają już szans na dogonienie ścisłej czołówki i swój premierowy sezon zakończą w środku stawki.

NASZ TYP: X2

Jurek Catering Serwis – JSF Silikon

Hit osiemnastej serii gier! Zagrają ze sobą dwie drużyny, które walczą o wywalczenie brązowych medali. W minimalnie lepszej sytuacji znajduję się Jurek Catering Serwis. Po pierwsze, zespół Daniela Łukasika ma dwa „oczka” przewagi, po drugie natomiast w ostatniej kolejce mierzą się w ES-SYSTEM. Za ekipą Macieja Mączki przemawia zaś premierowa batalia, zakończona triumfem JSF Silikon aż 4:1. Spodziewamy się kapitalnego widowiska, typując remis!

NASZ TYP: X

REN-BET – TRADEBOX.PL

Pewny mistrzowskiego tytułu jest już TRADEBOX.PL. „Fioletowi” mogą co prawda jeszcze zrównać się punktami z zooplusem, jednak od drużyny Krzysztofa Kicingera mają lepszy bilans batalii bezpośrednich. Obliczenia te jednak powinny okazać się zbędne już dziś, gdyż przeciwnikiem dziewiąty REN-BET. Zespół Rafała Woźniaka zamyka tabelę ze skromnym dorobkiem, co sprawia, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Polwar – Amway

Zmagania zespołów z dolnych rejonów klasyfikacji. Stawką tej batalii wydaję się być zajęcie siódmego miejsca. Minimalnie bliżej tego wydaję się Polwar, który po słabym starcie z tygodnia na tydzień gra skuteczniejszą piłkę. Tezę tą potwierdzają chociażby wygrane nad REN-BETem czy Jurek Catering Serwis. Na zwycięstwo od 1 lipca czeka zaś Amway. Co jednak ciekawe drużyna Tomasza Galiszewskiego wywalczyła je wtedy … właśnie z Polwarem! Mimo to wydaję się, że skuteczny rewanż jest prawdopodobny!

NASZ TYP: 1X

MECZ ZALEGŁY 1B:

MPO Kraków – 4F

Czas nadrobić zaległości w I Lidze B. W czasie czterech dni czeka nas dwumecz, który wyjaśnić może kwestię spadku na trzeci szczebel rozgrywkowy. Obecnie obie ekipy znajdują się w strefie spadkowej i tylko komplet sześciu „oczek” uchronić może je przed degradacją. Dużo lepiej w ostatnich tygodniach radzi sobie 4F, a cztery kolejne przegrane MPO Kraków powodują, że w parze tej to team Tomasza Wątora jest w naszym odczuciu bliższy zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę