Mission impossible?

Sii – Fluvius

W poprzedniej kolejce pierwszy komplet punktów dopisało do swojego konta Sii. „Błękitni” wygrali co prawda walkowerem nad Miquido, jednak dziś spróbują udowodnić, że do końca walczyć będą o zwiększenie swojego dorobku. Nie będzie to jednak proste, bowiem po drugiej stronie barykady staję robiący spore postępy Fluvius. Marcin Miarka i spółka w czterech bataliach zdobyli siedem punktów i dziś powalczą o minięcie „na finiszu” siódmego Miquido.

NASZ TYP: X2

PRESCIENT – BWI Group

Konia z rzędem matematykowi, który obliczy procentowe szansę na mistrzowski tytuł BWI Group. Aby doświadczona drużyna mogła minąć Rafis, musiałaby odrobić różnicę … 50 goli! „Niebiescy” są już jednak pewni drugiego miejsca, co należy rozpatrywać w kategorii sporego sukcesu. W górnej połowie stawki zmagania zakończy PRESCIENT. Zespół Dominika Paula po pięciu triumfach złapał lekki kryzys ulegając Rafisowi i Fluviusowi, lecz zrobi wszystko, by pozytywnie zakończyć swój kolejny sezon.

NASZ TYP: X2

Abanana Advertising – Rafis

Bardzo udanie rozgrywki kończy Abanana Advertising. „Żółci” złapali przysłowiowy wiatr w żagle i na dobre oddalili się od dziesiątego Sii. Dziś zadanie z kategorii trudnych, bowiem po drugiej stronie barykady staję prawie pewny mistrzostwa Rafis. Tylko prawdziwy boiskowy kataklizm mógłby odebrać zespołowi Rafała Ziętka złote medale, co patrząc na dobrą grę „Błęktinych” wydaję się niemożliwe.

NASZ TYP: 2

Shell – Welcome Aiport Services

Minimalna porażka w poprzedni wtorek z BWI Group odebrała szansę na srebrne medale Welcome Aiport Services. Były II Ligowiec jest już jednak pewny zgarnięcia brązu, co należy również rozpatrywać w kategorii sukcesu. Ze zmiennym szczęściem radzi sobie Shell. „Żółto-Czerwoni” grają w przysłowiową kratkę i dziś spróbują obronić szóste miejsce. Powtórka wyniku z premierowej potyczki (2:9) jest wielce prawdopodobna!

NASZ TYP: 2

Miquido – ORLEN OIL

Ze sporymi problemami kadrowymi mierzy się Miquido. Efektem tego są cztery kolejne porażki, które całkowicie zabrały szansę na zajęcie miejsca w górnej połowie klasyfikacji. Rozczarowane brakiem medali może być ORLEN OIL. „Czerwoni” w trzech poprzednich bojach zdobyli zaledwie „oczko” i dziś zrobią wszystko, by udanie zakończyć zmagania w III Lidze B i obronić czwarte miejsce przed atakami zaciekle goniącego PRESCIENTU.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę