Mistrz znany, walka o podium trwa w najlepsze!

Rigor Mortis – Gravier

Zła seria Gravier trwa. Mierząca się ze sporymi problemami kadrowymi drużyna Dawida Pałki definitywnie straciła szansę na obronę brązowych medali. Blisko powrotu na trzeci szczebel rozgrywkowy jest zaś Rigor Mortis. „Bordowi” w ostatnich tygodniach pokonali zarówno DRABEST, jak i REN-BET, a wcześniejszy remis z faworyzowanym YesSport pozwala mieć nadzieję, że team Piotra Morawskiego opuści obiekt przy ulicy Ptaszyckiego bogatszy o trzy „oczka”.

NASZ TYP: 1X

YesSport – TRADEBOX.PL

Walkowerem zakończyła się pierwsza bezpośrednia potyczka obu zespołów. Od tego czasu YesSport zapewniło sobie mistrzowski tytuł, TRADEBOX.PL po triumfie nad Gravier i remisie z Grupą Heban pozostał zaś w walce o medale. Obecnie „Fioletowi” zajmują czwartą lokatę i jeśli marzą, by szybko powrócić na trzeci szczebel rozgrywkowy, nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

BanFood – Grupa Heban

Mecz, którego stawką może być walka o brązowe medale. Obecnie BanFood traci do swojego bezpośredniego przeciwnika trzy „oczka”. Ekipa Tomasza Nowaka w pięciu bojach zdobyła aż dziesięć punktów, dzięki czemu bezlitośnie odrobiła stratę do czołówki. Na podium zadomowiła się Grupa Heban. Letni debiutant podzielił się zdobyczą z TRADEBOX.PL i dziś spróbuję wysnuć odpowiednie wnioski. Powtórka wyniku z szóstej kolejki (4:4) to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

REN-BET – DRABEST

Bardzo dobrze pierwszą bezpośrednią potyczkę wspomina DRABEST. Letni debiutant pokonał REN-BET, odnosząc tym samym swoje premierowe ligowe zwycięstwo. Czy powtórzy ten dobry wynik również i dziś? Jest to możliwy scenariusz, bowiem team Rafała Woźniaka z zaledwie jednym „oczkiem” zamyka ligową klasyfikację. Czy boiskowe doświadczenie pomoże w przerwaniu złej passy? Będzie o to w naszym odczuciu jednak niesłychanie trudno!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie