Najlepszą obroną ... jest atak?

Madejski – CREADIS

Po sporym falstarcie na dobre rozpędził się Madejski. Zawodnicy w białych koszulkach pokonali zarówno Oponęfelga.pl jak i Armatis-lc Polska, zadomawiając się na podium. Na pierwsze punkty czeka zaś CREADIS. Doświadczona drużyna przegrała wszystkie trzy potyczki i z bilansem 5:19 zajmuję odległe siódme miejsce. Wydaję się więc, że w parze tej to letni debiutant jest faworytem do zgarnięcia pełnej puli!

NASZ TYP: 1X

BNP Paribas – CMI

Hit czwartej kolejki! Naprzeciw siebie stają dwie doświadczone drużyny, które marzą o awansie na trzeci szczebel rozgrywkowy. Do dwóch zwycięstw remis 2:2  z AMARĄ „dorzucił” do swojego konta BNP Paribas. Po porażce z Armatis-lc Polska we właściwy sposób przeciwko CREADIS zareagowało CMI. Ekipa Piotra Kwilosza imponuję szczególnie w ofensywie, czego efektem są aż 24 zdobyte bramki. Dodając do tego kapitalną grę w defensywie Piotra Knapika i spółki wydaję się, że czeka nas wyborne widowisko, w którym wynik do końca pozostanie sprawą otwartą!

NASZ TYP: X

AMARA – Oponafelga.pl

Ze zmiennym szczęściem do tej pory radzi sobie AMARA. Brązowy medalista z zimowego sezonu zgromadził cztery "oczka", a ostatnio podzielił się zdobyczą z BNP Paribas. Na pierwsze punkty czeka zaś Oponafelga.pl. „Pomarańczowi” w poprzedni czwartek bardzo wysoko ulegli ProEko i dziś zrobią wszystko, by powalczyć o przełamanie. Nie będzie to jednak zadanie łatwe, a każdy inny wynik niż triumf ekipy Marcina Bąbały będzie ogromnym zaskoczeniem!

NASZ TYP: 1

ProEko – Armatis-lc Polska

Spory problem z ustabilizowaniem formy ma Armatis-lc Polska. Zawodnicy w białych koszulkach przegrali 1:2 z Madejskim i z zaledwie trzema punktami zadomowili się w dolnych rejonach tabeli. Tym razem team Daniela Banasika sprawdzi formę rozpędzonego ProEko. Powracająca po przerwie ekipa wygrała wszystkie trzy dotychczasowe potyczki, strzelając przy tym 20 goli. Wydaję się więc, że powiększy swój dorobek również i dziś, a czwarte kolejne zwycięstwo na obiekcie KS Wanda to najprawdopodobniejszy scenariusz!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie