O krok od tytułu

ZasadaAuto.pl – Codewise

Codewise na trzy kolejki przed końcem plasuje się na drugim miejscu, które daje mu awans do pierwszej ligi. Przed Andrzejem Kozubowskim i spółką mecz z ZasadaAuto.pl. W pierwszej rundzie górą był faworyt tego meczu (4:1). ,,Czarni’’ wiedzą doskonale, że przyszły sezon spędzą w niższej klasie rozgrywkowej, ale będą chcieli dzisiaj popsuć plany rywalowi i z dobrej strony pokazać się na finiszu sezonu.

NASZ TYP: 2

Accenture – Sterling Outsourcing

Spodziewamy się, że Sterling Outsourcing będzie dzisiaj gryzł trawę w meczu z Accenture. Dlaczego? ,,Wyspiarze’’ mają osiem punktów straty do bezpiecznego miejsca. Jeśli chcą dłużej żyć nadzieją na utrzymanie, muszą wygrać – tak jak w pierwszej rundzie – i liczyć na porażki HSBC i Nidec. Accenture z kolei walczy o strefę medalową, tracąc tylko trzy punkty do wyprzedzającego do w tabeli DIAMONDU.

NASZ TYP: 1

Capita – HSBC

W czerwcu Capita bez najmniejszych problemów poradziła sobie z HSBC (8:1). Również w rewanżu faworytem wydaje się być drużyna Adama Bielskiego. Tym bardziej, że gracze w biało-czerwonych strojach ma w nogach wczorajszy zaległy mecz z Nidec, który po ostrej wymianie ciosów udało się wygrać (7:5). Zobaczymy, czy nie braknie im dzisiaj sił, aby dotrzymać kroku oponentowi.

NASZ TYP: 1

ZdrowePudełkowe.pl – APLA

ZdrowePudełkowe.pl jest już o krok od zapewnienia sobie mistrzowskiego tytułu. ,,Złoci’’  tydzień temu przypieczętowali grę w pierwszej lidze i w końcówce tego sezonu skupią się tylko i wyłącznie na walce o złoto. Raczej niewielkie szanse na sprawienie niespodzianki ma APLA, która pierwszy mecz przegrała (2:8) i już wie, że przyszłą edycję rozpocznie w III lidze.

NASZ TYP: 1

DIAMOND – Nidec

Łukasz Bator i spółka są na trzecim miejscu, ale mają chrapkę na coś więcej. DIAMOND traci tylko trzy punkty do miejsca premiowanego awansem. Taką samą przewagę ma nad rywalami, którzy chętnie by ich z tego podium zepchnęli. To pokazuje, że ,,Biali’’ muszą mieć się na baczności i w dzisiejszym spotkaniu nie mogą sobie na chwilę dekoncentracji. Nidec grał wczoraj, może czuć lekkie zmęczenie, ale nie oznacza to, że położy się na boisku. Wciąż przecież walczy o drugoligowy byt.

NASZ TYP: 1

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę