O pozycję lidera!

Gravier – TRADEBOX.PL

Hit czwartej kolejki! Naprzeciw siebie stają bowiem dwie drużyny, które nie zaznały jeszcze smaku porażki. Do wygranych z DRABEST i BanFood remis przeciwko Grupie Heban „dorzucił” w poprzedni poniedziałek Gravier. We właściwy sposób po podziale punktów z Rigor Mortis zareagował TRADEBOX.PL. „Fioletowi” pokonali DRABEST, co sprawia, że w parze tej spodziewamy się ogromnych emocji aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

YesSport – BanFood

W zgoła odmiennych humorach obiekt przy ulicy Ptaszyckiego opuszczały w poprzedni poniedziałek oba zespoły. Dzięki świetnej postawie Dawida Burakiewicza o premierowe zwycięstwo pokusił się BanFood, smak porażki ulegając 2:6 Rigor Mortis poczuł zaś YesSport. Czy letni debiutant udowodni, że był to tylko wypadek przy pracy? Nie będzie to zadanie łatwe, bowiem „Biało-Zieloni” udowodnili już wielokrotnie, że w piłkę grać potrafią. Również i dziś zrobią wszystko, by zadomowić się w ścisłej czołówce!

NASZ TYP: X

Rigor Mortis – DRABEST

Na pierwsze ligowe punkty czeka wciąż DRABEST. Letni debiutant przegrał wszystkie trzy boje i tym samym zadomowił się w dolnych rejonach tabeli. W środku stawki znajduję się zaś Rigor Mortis. Spadkowicz co prawda nie przegrał jeszcze żadnego spotkania, ale remisy z BanFood i TRADEBOX.PL na tym etapie sezonu okazują się być kosztowne. Mimo wszystko wydaję się, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

REN-BET – Grupa Heban

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie do tej pory Grupa Heban. Debiutant po inauguracyjnej porażce pokonał DRABEST, a w poprzedni poniedziałek podzielił się zdobyczą z faworyzowanym Gravier. Na pierwsze punkty czeka zaś REN-BET. Gracze w żółtych koszulkach przegrali wszystkie trzy potyczki, strzelając przy tym zaledwie jednego gola. Czas na przełamanie? W naszym odczuciu będzie to zadanie niesłychanie trudne, a każde „oczko” wyszarpane przez team Rafała Woźniaka traktowane być musi jako spory sukces.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie