O sześć punktów!

Hays – TeleTech

Zmagania zespołów zamykających ligową klasyfikację. Dziesiąty jest TeleTech, który do tej pory zgromadził zaledwie siedem punktów. Co gorsze, gracze w białych koszulkach w pięciu bojach zdobyli zaledwie „oczko”, co nie może napawać zbytnim optymizmem. Ten nastał w szeregi Hays, które po siedmiu przegranych zremisowało z IBM SWG. Jeśli „Błękitni” znów zagrają na poziomie, do którego przyzwyczaili nas z poprzednich edycji, mogą sięgnąć po pełną pulę.

NASZ TYP: 1X

TDEC – Clico

W najlepszy możliwy sposób na porażki z SSC Internazionale i IG zareagował TDEC. Zespół Jerzego Kozioła po ciekawym meczu minimalnie pokonał TeleTech i pozostaje na piątym miejscu, odpierając zaciekłe ataki Consultronix. Ósme jest Clico, które na triumf czeka od 3 lipca. W premierowym boju górą okazał się niżej notowany team, który wygrał 4:1. Udany rewanż jest wielce prawdopodobny!

NASZ TYP: 1

Axel Springer II – IG

Lekki kryzys formy dopadł liderujący Axel Springer II. „Redaktorzy” zremisowali ostatnio z Consultronix i mimo, że pozostają na pozycji lidera, to nie mogą pozwolić już sobie nawet na najmniejszy błąd. Nie będzie to proste, gdyż rywalem rozpędzone IG. „Czerwoni” zwietrzyli nadzieję na medalowe zdobycze, czego efektem jest seria czterech zwycięstw. Stawiamy na remis, który jeszcze bardziej namiesza w walce o czołowe lokaty i awans na trzeci szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: X

SSC Internazionale – Consultronix

Solidarnie po jednym punkcie wywalczyły w poprzednią środę oba zespoły. SSC Internazionale zremisowało z SC – IT Consulting, powiększając serię bez porażki do sześciu meczów, Consultronix zaś podzielił się zdobyczą z Axel Springer II, dzięki czemu pozostaje w walce o piąte miejsce z TDEC. Ekipa Dariusza Gałka „na papierze” wygląda na silniejszą, jednak dziś zagra bez pauzującego Daniela Klima. Mimo wszystko w naszym odczuciu jest minimalnie bliższa zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1X

IBM SWG – SC – IT Consulting

Trudne zadanie w 15 kolejce czeka IBM SWG. „Niebiescy” po trzech porażkach zremisowali z Hays, lecz o powiększenie dorobku tym razem będzie niesłychanie trudno, gdyż rywalem walczące o najwyższe cele SC – IT Consulting. Zawodnicy w żółtych strojach po ważnych triumfach nad Axel Springer II i Clico w poprzednią środę podzielili się zdobyczą z SSC Internazionale. Jeśli więc team Claudio Timpano i spółka marzy jeszcze o zgarnięciu złotych medali, nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę