O sześć punktów!

HCL Poland – Estate Dealer

Najciekawsze spotkanie czternastej kolejki! Naprzeciw siebie stają dwa zespoły, które znajdują się obecnie na podium. Tyle samo punktów co prowadzący DIAMOND ma HCL Poland. O dwa „oczka” mniej zgromadziło Estate Dealer. Beniaminek wygrał dwa ostatnie boje i z pewnością zrobi wszystko, by podtrzymać dobrą passę. Spodziewamy się ogromnych emocji, a wynik siódmej kolejki (3:2 dla Estate Dealer) zapowiada zaciekłą walkę aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

TechnipFMC – Light

W dość komfortowym położeniu znajduję się TechnipFMC. Ewentualne zwycięstwo „Fioletowych” w 99,9 procentach da miejsce na upragnionym podium. Jest to prawdopodobnym scenariuszem, bowiem rywalem zamykający stawkę Light. Beniaminek ma co prawda jeszcze matematyczne szansę na opuszczenie strefy spadkowej, jednak patrząc na dyspozycję teamu Dawida Rybczyńskiego będzie to zadanie niesłychanie trudne!

NASZ TYP: 1X

Columbus Energy – DIAMOND

Na pozycji lidera do ostatniej kolejki przystępuje DIAMOND. Doświadczona ekipa ma tyle samo punktów co drugi HCL Poland, jednak lepszy bilans spotkań bezpośrednich. Przysłowiowy nóż na gardle ma natomiast Columbus Energy. „Pomarańczowi” przegrali dwa poprzednie boje i jeśli marzą o pozostaniu na trzecim szczeblu rozgrywkowym nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Wydaję się jednak, że to team Łukasza Batora powtórzy wynik z siódmej kolejki (7:3).

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie