Odrobić straty

Clico – TeleTech

Spotkanie dwóch drużyn z dolnych rejonów klasyfikacji. Na ostatnim, dziesiątym miejscu niezmiennie znajduję się TeleTech. Doświadczony zespół po wygranej nad Axel Springer II uległ IBM SWG i SC – IT Consulting, co nie napawa optymizmem przed bojem z Clico. Gracze w białych koszulkach mają za sobą zaskakujący podział punktów z SSC Internazionale. Jeśli zagrają równie dobrze i tym razem, nie powinni mieć problemu ze zgarnięciem pełnej puli.

NASZ TYP: 1X

IG – Hays

Kapitalnie w ostatnich tygodniach radzi sobie IG. „Czerwoni” wygrali trzy z czterech potyczek i zajmują czwartą lokatę za rozpędzoną czołówką. Aby myśleć o jej dogonieniu należy pokonać znajdujący się w sporym kryzysie Hays. Zawodnicy w błękitnych koszulkach przegrali pięć ostatnich spotkań i zajmują odległe dziewiąte miejsce. Wszystko to sprawia, że faworyt w parze tej może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

TDEC – SCC Internazionale

Pomimo remisu z Clico powody do radości ma SSC Internazionale. „Granatowi” zajmują wysokie drugie miejsce i mają spore szanse na powrót na trzeci szczebel rozgrywkowy. Do udanych ostatnie tygodnie może zaliczyć również TDEC. Zespół Jerzego Kozioła wygrał dwa boje z Hays i Consultronix i zamyka tym samym górną połowę klasyfikacji. W pierwszym boju zespół Dariusza Gałki wygrał 5:3. Typujemy powtórkę takiego scenariusza!

NASZ TYP: 2

Axel Springer II – SC – IT Consulting

Axel Springer II z każdym spotkaniem udowadnia, że porażka z TeleTech była tylko wypadkiem przy pracy. Wygrane nad Hays i Clico pozwoliły „Redaktorom” utrzymać pozycję lidera III Ligi D. Dziś kolejny trudny egzamin, gdyż po drugiej stronie barykady staję SC – IT Consulting. „Żółci” okupują trzecią lokatę ze sporą przewagą nad goniącym peletonem. Mimo porażki z Consultronix są drużyną silną, którą stać na zażartą walkę do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

Consultronix – IBM SWG

Spotkanie dwóch zespołów ze środkowych rejonów klasyfikacji. Ze zmiennym szczęściem radzi sobie w ostatnich tygodniach Consultronix, który zwycięstwa przelata porażkami. Wygrana 6:1 nad SC – IT Consulting nie może jednak przejść bez echa, co sprawia, że to „Pomarańczowi” w batalii z IBM SWG są minimalnym faworytem. Zespół Wojciecha Misia uległ ostatnio IG i jeśli nie wyciągnie odpowiednich wniosków może powtórzyć wynik z trzeciej kolejki (3:4).

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie