Ogromna szansa "Bankowców"

Tecnocasa – Luxoft

Po porażkach z Amway i IBM SWG szansę na medale definitywnie straciła Tecnocasa. Dziś „Biało-Zieloni” powalczą o udane zakończenie sezonu przeciwko firmie Luxoft. Doświadczony przeciwnik po triumfie nad SMA Magnetics nie dał większych szans HedgeServ. Stawką tej potyczki jest piąte miejsce na koniec sezonu, co zapowiada ogromne emocję aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

PKO Bank Polski – Vicenti

Jednego punktu, by móc świętować mistrzowski tytuł potrzebuje PKO Bank Polski. Team Jacka Dziduszki nie przegrał od 19 sierpnia, kiedy to zmuszony był uznać wyższość … właśnie Vicenti! Claudio Timpano i spółka w poprzednią środę utrudnili sobie do maksimum walkę o brązowe medale, ulegając firmie Amway. Żadna z drużyn z pewnością nie zamierza odpuszczać aż do końcowego gwizdka, a podział punktów w sytuacji tej to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

HedgeServ – Amway

Sześć punktów wywalczone w trzech arcyważnych meczach pozwoliło firmie Amway „wskoczyć” na najniższy stopień podium. Aby utrzymać wysokie miejsce team Tomasza Galiszewskiego musi zdobyć dziś przynajmniej „oczko”. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem HedgeServ jest już pewne zajęcia odległego siódmego miejsca. Skromny punktowy dorobek, jak i dwie przegrane z Luxoft (4:9) i Vicenti (3:5) sprawiają, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie