Opuścić strefę spadkową

Coca-Cola – MPO Kraków

Bardzo dobrze w zimowym sezonie radzi sobie Coca-Cola. Zawodnicy w czarnych koszulkach wygrali wszystkie rozegrane do tej pory cztery potyczki, jednak ostatnie trzy w najmniejszych możliwych rozmiarach. Czy tak świetnie grającego rywala zatrzyma MPO Kraków? „Niebiescy” nie mogą wspominać dobrze poprzedniej kolejki, kiedy to wysoko ulegli Polplastowi, nie strzelając przy tym nawet gola. Wszystko to sprawia, że faworyt tego spotkania może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

TechnipFMC – Polplast

Jak burza przez pierwszoligowy front idzie Polplast. Beniaminek pewnie triumfował we wszystkich czterech spotkaniach i zasłużenie prowadzi w klasyfikacji I Ligi B. Co ważne, zespół Rafała Brasia imponuje zarówno skutecznością, strzelając najwięcej goli w całej stawce, jak i wzorową grą defensywną, czego efektem jest tylko siedem bramek straconych. Dużo gorzej radzi sobie TechnipFMC. Rybczyński i spółka w poprzednim tygodniu pokusili się o premierowy triumf pokonując SklepOpon.com. Dzięki temu „Fioletowi” opuścili strefę spadkową. Podtrzymać zwycięski marsz będzie jednak niezmiernie trudno.

NASZ TYP: 2

4F – Profix

Czarne chmury zbierają się nad Profixem. Beniaminek, który miał walczyć o najwyższe cele po udanym debiucie przegrał trzy następne spotkania i na dobre zadomowił się w strefie spadkowej. O jej opuszczenie „Złoci” powalczą z doświadczonym 4F. Gracze w błękitnych koszulkach grają w przysłowiową kratkę i dobre występy przeplatają porażkami. Ostatnio opuścili balon przy ulicy Ptaszyckiego z zerowym dorobkiem po porażce z Luktrans’em. Uważamy jednak, że ekipa Tomasza Wątora ma spore szanse na wywalczenie przełamania.

NASZ TYP: 1X

Luktrans – Luxoft

Po minimalnym, lecz w pełni zasłużonym zwycięstwie nad Profixem o pierwsze punkty na drugim szczeblu rozgrywkowym pokusił się Luxoft. Teraz beniaminek zaciekle szukać będzie kolejnych zdobyczy, które pomogą w walce o utrzymanie. O te jednak dziś będzie niesłychanie trudno, gdyż po drugiej stronie barykady staję rozpędzony Luktrans. Zawodnicy w białych strojach po porażce z Coca-Colą powrócili na właściwe tory pokonując 4F. Tym samym doświadczona ekipa zameldowała się na najniższym stopniu podium, którego z pewnością nie zamierza opuszczać do końca zimowych zmagań.

NASZ TYP: 1

Revo Drink Team – SklepOpon.com

Jako jedyne smaku zwycięstwa nie zaznało jeszcze Revo Drink Team. Doświadczony zespół do remisu z TechnipFMC dorzucił trzy porażki i ze skromnym, jednopunktowym dorobkiem w pełni zasłużenie zamyka klasyfikację I Ligi B. Niewiele lepiej wygląda sytuacja SklepuOpon.com. „Niebiescy” po inauguracyjnym triumfie zdecydowanie ulegali w kolejnych bojach i znajdują się w strefie spadkowej. Jest to więc bardzo ważny bój w kwestii walki o utrzymanie, a emocje  powinny towarzyszyć nam do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie