Opuścić strefę spadkową

TechnipFMC – Dragon

Potyczka dwóch zespołów znajdujących się tuż za podium I Ligi B. Po wywalczeniu czterech punktów w dwóch meczach pogromcę znalazło TechnipFMC, które uległo faworyzowanemu Tomasza 20 Resto Bar. W równie złych humorach obiekt przy ulicy Dekerta opuścił ostatnio Dragon, który nie potrafił przeciwstawić się Treko-Laser. Jest to więc spotkanie dwóch mających wysokie aspirację zespołów, w której tylko wygrana pozwoli pozostać w ścisłej czołówce!

NASZ TYP: X

MPO Kraków – Treko-Laser

Po inauguracyjnej porażce z Nokią właściwe wnioski wyciągnął Treko-Laser. Beniaminek pokonał ekipy Alexmann i Dragon i teraz spróbuje potwierdzić wysoką formę przeciwko MPO Kraków. Team Adama Pawłowskiego po wysokiej przegranej z Dragonem w pokonanym polu pozostawił Alexmann, nie tracąc przy tym nawet gola. W naszym odczuciu to „Bordowi” wydają się być minimalnym faworytem, jednak niżej notowaną drużynę stać na sprawienie miłej niespodzianki.

NASZ TYP: X2

Nokia – Epam

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie do tej pory Nokia. „Granatowi” wygrali dwa boje z Treko-Laser i Ulmą, jednak zdecydowana porażka 0:7 z Tomasza 20 Resto Bar wydaję się potwierdzać, że ekipa ta powinna na koniec sezonu znaleźć się w środku stawki. Taki sam cel przyświeca Epamowi. Beniaminek mimo ostatniej porażki z 4F prezentuje jednak miły dla oka futbol, który powinien zapewnić pozostanie na drugim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1X

Ulma – 4F

Na pierwsze punkty czeka wciąż doświadczona Ulma. Beniaminek przegrał do tej pory wszystkie trzy spotkania, jednak pozostawił po sobie dość dobre wrażenie, które daję nadzieję na upragnione przełamanie. To w poprzedni czwartek wywalczyło 4F. Ekipa Tomasza Wątora pewnie pokonała Epam i jeśli utrzyma swoją wysoką dyspozycję, może podtrzymać obiecującą passę i opuścić dziś strefę spadkową.

NASZ TYP: X2

Tomasza 20 Resto Bar – Alexmann

Jak burza przez I Ligowe boiska mknie Tomasza 20 Resto Bar. Beniaminek zdecydowanie wygrał trzy dotychczasowe mecze i pewnie prowadzi w ligowej klasyfikacji. Po wygranej z 4F spory kryzys dopadł Alexmann. Były Extraklasowicz przegrał z Treko-Laser i MPO Kraków „lądując” tym samym w strefie spadkowej. Wszystko to sprawia, że patrząc na tabelę i obecną dyspozycję w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie