Opuścić strefę spadkową

Accenture – Chemobudowa Kraków

Spotkanie dwóch beniaminków ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Prowadzenie w stawce padło łupem Accenture. Team Rodrigo Floresa wygrał trzy ostatnie mecze i dobrą formę spróbuję podtrzymać przeciwko Chemobudowie Kraków. „Niebiescy” na triumf czekają od siedmiu potyczek i niewiele wskazuję na to, by ta seria miała zostać przerwana dziś.

NASZ TYP: 1

4F – ZdrowePudełkowe.pl

Z pewnością nie tak poprzednią kolejkę wyobrażały sobie oba zespoły. ZdrowePudełkowe.pl minimalnie uległo Codewise, 4F został rozbity zaś przez Accenture. Mimo tego team Tomasza Wątora pozostaje na najniższym stopniu podium. Piątą lokatę okupuje zaś drużyna Bartosza Kwiatkowskiego. Ogromny ścisk w czołówce sprawia, że batalia ta wydaję się być tą o przysłowiowe „sześć punktów”. Emocje gwarantowane aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Klinika Vesuna – Treko-Laser

Z ogromnymi problemami kadrowymi boryka się Klinika Vesuna. Zamykająca stawkę drużyna przegrała walkowerem trzy ostatnie boje, do maksimum komplikując sobie kwestię walki o utrzymanie. Powody do radości ma zaś Treko-Laser. „Bordowi” pokonali 4:1 Green Cell, przerywając tym samym niechlubną serię trzech spotkań bez wygranej. Podtrzymanie dobrej passy jest wielce prawdopodobne!

NASZ TYP: 2

Codewise – Green Cell

Wysokie porażki z Treko-Laser i Alexmann sprawiły, że Green Cell spadł z ligowego podium. Czy powróci na nie po meczu z Codewise? Nie będzie to zadanie łatwe, bowiem drużyna Andrzeja Kozubowskiego pozostawiła po sobie w 2020 roku bardzo dobre wrażenie. Trzy wygrane, remis i porażka – dorobek ten sprawia, że to w „Białych” upatrujemy faworyta do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1

Alexmann – Ulma

Dziesięć punktów wywalczone w czterech ostatnich meczach – to wyborny wynik Ulmy. Doświadczona ekipa Łukasza Zatonia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii walki o utrzymanie i do szóstego Codewise traci zaledwie jedno „oczko”. Taką samą przewagę ma natomiast nad Alexmannem. Drużyna Macieja Preczingera pokonała Chemobudowę Kraków i Green Cell. Oba teamy prezentują zbliżony kadrowo potencjał, co sprawia, że decydujemy się postawić na remis!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie