Ostatnia szansa ,,Taksówkarzy"?

Uber – Amara

Zarówno UBER, jak i AMARA walczą o utrzymanie. W lepszej sytuacji są ,,Czerwoni’’, którzy uzbierali do tej pory cztery punkty więcej od najbliższego rywala i plasują się na szóstym miejscu. Team Marcina Bąbały jak na razie znajduje się w strefie spadkowej, ale nie traci nadziei i do końca będzie walczył o drugoligowy byt. Teraz planuje wziąć rewanż za porażkę z pierwszej rundy (5:3). Zobaczymy, czy tych planów nie pokrzyżuje im faworyt tej pary.

NASZ TYP: 1

Capgemini – Light

W czerwcu Capgemini niczym walec przejechało się po Light, strzelając mu dziewięć goli, nie tracąc ani jednego! Czy w rewanżu będziemy świadkami równie jednostronnego meczu! Każda z tych firm gra z nożem na gardle. ,,Waleczne Serca’’, podobnie jak i ,,Czarni’’ są w strefie spadkowej i przyszły sezon chcieliby spędzić w drugiej, a nie trzeciej lidze. Zobaczymy, kto zrobi dzisiejszego wieczoru krok w stronę utrzymania, a który team będzie bliżej niższej klasy rozgrywkowej.

NASZ TYP: 1

Green Cell – iCar

Wiele wskazuje na to, że to będzie ostatnia szansa dla iCara, aby jeszcze powalczyć o mistrzostwo. Jeśli ,,Taksówkarze’’ pokonają Green Cell, zbliżą się do lidera na dwa punkty! Na to nie chcą pozwolić ,,Pantery’’, które planują wygrać z iCarem po raz drugi – wcześniej 5:2 – i zrobić ogromny krok w stronę złotego medalu. Pomóc im w tym ma niezawodny duet Adam Jawor – Daniel Brud.

NASZ TYP: 1

Frapol – Chemobudowa Kraków

Chemobudowa Kraków ma sześć punktów przewagi nad czwartym w ligowej tabeli Frapolem. ,,Biało-niebiescy’’ chcą o połowę zmniejszyć ten dystans i do końca sezonu być w wyścigu o ligowe podium. Michał Gierlicki i spółka po porażce z iCarem i spadkiem na najniższy stopień podium chcą wrócić na zwycięską ścieżkę, odeprzeć ataki Frapolu, zdobyć komplet punktów i pozbawić medalowych nadziei dzisiejszego rywala. Wszystko wskazuje na to, że skład ,,pudła’’ jest znany. Kwestią niewyjaśnioną jest jedynie kolejność.

NASZ TYP: 2

Valeo – Chomik Gdów

Chomik Gdów z Valeo ma do wyrównania pewne rachunki. Minimalna porażka w pierwszej rundzie (2:3) nieco zabolała zawodników w czerwonych strojach. Karol Paschek i spółka znajdują się tuż nad krawędzią, mając dwa punkty przewagi nad najgroźniejszymi w walce o utrzymanie rywalami. Chomik też nie może być pewny utrzymania, ale jeśli dzisiaj wygra – zrobi duży krok w stronę gry w II lidze w przyszłej edycji.

NASZ TYP: 2

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę