Piąty triumf IP GBSC?

CREADIS – LGBS

Po porażce z HCL Poland w najlepszy możliwy sposób zareagował CREADIS, który nie dał większych szans doświadczonemu ICEO. Dziś team Mateusza Szeląga czeka arcytrudne zadanie, gdyż przeciwnikiem prowadzący w tabeli LGBS. „Granatowi” w szlagierowym meczu podzielili się punktami z HCL Poland. Dziś są minimalnym faworytem, jednak spodziewamy się fenomenalnego widowiska, w którym emocje towarzyszyć nam będą do ostatnich sekund!

NASZ TYP: X2

Armatis-lc Polska – ICEO

W zgoła odmiennych humorach obiekt przy ulicy Bulwarowej opuszczały w poprzedni czwartek oba zespoły. Armatis-lc Polska pokonał GS, opuszczając tym samym dziesiąte miejsce, ICEO zaś po dwóch triumfach uległo CREADIS. Kto dziś będzie miał więcej powodów do radości? Mimo wszystko, uważamy, że minimalnym faworytem jest team Mateusz Klisia, a wygrana pozwoli mu pozostać w walce o upragnione medalowe zdobycze.

NASZ TYP: X2

Sygnity – IP GBSC

Po sześciu porażkach punkty za walkower z FedEx zdobyło Sygnity, dzięki czemu opuściło ostatnią lokatę. O podtrzymanie dobrej passy będzie niesłychanie trudno, gdyż przeciwnikiem IP GBSC. „Zieloni” po nieudanym początku wygrali cztery kolejny mecze, co pozwoliło wskoczyć im do górnej połowy klasyfikacji. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

PKO Bank Polski – GS

Pogromcę po sześciu zwycięstwach znalazł PKO Bank Polski, który w poprzedni czwartek minimalnie uległ IP GBSC. Teraz „Bankowcy” spróbują powrócić do wybornej dyspozycji przeciwko znajdującym się w sporym kryzysie GS. Letni debiutant uległ ostatnio Armatis-lc Polska, przedłużając serię przegranych do pięciu. Jeśli więc team Jacka Dziduszki marzy o medalowych zdobyczach, potyczki takie jak ta wygrywać po prostu musi!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę