Pięciu zainteresowanych - trzy miejsca na podium!

IP GBSC – TechnipFMC

Po porażce z HCL Poland bardzo ciekawe widowisko z liderującym DIAMOND stworzył TechnipFMC. Doświadczony team podzielił się zdobyczą, remisując 4:4. Teraz zagra z IP GBSC. Team Piotra Mitki po trzech kolejnych wygranych uległ HCL Poland. Jeśli ekipa Dawida Rybczyńskiego wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, może pozostać w zaciętej walce o medale.

NASZ TYP: X2

Columbus Energy – HCL Poland

O zgoła odmienne cele walczą dwie doświadczone drużyny. Tuż nad strefą spadkową znajduję się Columbus Energy. „Pomarańczowi” mają obecnie zaledwie „oczko” zaliczki nad siódmą Chemobudową Kraków. Tyle samo punktów co prowadzący w stawce DIAMOND ma zaś HCL Poland. Francesco Concia i spółka pokonali zarówno TechnipFMC i IP GBSC, dzięki czemu mają wciąż spore szansę na złoto. Wydaję się więc, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Light – DIAMOND

Nadzieję na utrzymanie po wygranej nad Chemobudową Kraków wróciły do Light. Beniaminek odniósł swój premierowy triumf i dziś spróbuję pójść za ciosem. Nie będzie to jednak proste, gdyż po drugiej stronie barykady staję DIAMOND. Team Łukasza Batora mimo ostatniego remisu z TechnipFMC wciąż prowadzi w stawce II Ligi D. Pierwszy bezpośredni bój zakończył się niespodziewanym remisem 2:2. Dziś powtórka tego wyniku musi być odbierana jako ogromne zaskoczenie!

NASZ TYP: 2

Estate Dealer – Chemobudowa Kraków

Walkę o utrzymanie w ostatnich tygodniach utrudniła sobie Chemobudowa Kraków. Remis z Columbus Energy i porażka z Light sprawiła, że „Niebiescy” znaleźli się w strefie spadkowej. O jej opuszczenie będzie niesłychanie trudno, gdyż przeciwnikiem rozpędzone Estate Dealer. Beniaminek ostatnio bezlitośnie wypunktował Columbus Energy, triumfując aż 9:0. Jeśli Jurij Ziniak i spółka chcą utrzymać miejsce na podium takie boje jak ten wygrywać po prostu muszą!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie