Pierwsze derby State Street, zaskakujące wyniki...

Kraków Airport Taxi – PKP Cargo 1:7

Pierwsza porażka w sezonie taksówkarzy

Zawodnicy PKP Cargo, przejęli inicjatywę już od pierwszych minut meczu i nie oddali jej do końca spotkania. Gracze spod znaku PKP mieli dokładnie ustalone „krycie" rywali, co utrudniało rywalom w niebieskich strojach budowanie akcji. Świetnie spisywała się dwójka z PKP: bramkarz Jacek Bieniek oraz Przemysław Kapera, który strzelił hat-tricka oraz sprawdzał się znakomicie w obronie. Gola honorowego dla Kraków Airport Taxi strzelił Kamil Piórkowski.

State Street I – State Street II 1:5

Derby State Street

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, obie drużyny grały ofensywny futbol. Gracze State Street I na to spotkanie stawili się bez bramkarza, co w przez pierwsze dwadzieścia minut spotkania było nie do zauważenia. Wyniku meczu otworzyli gracze State Street I, ale na odpowiedź czekaliśmy do kolejnej akcji State Street II. Po pierwszej połowie obraz meczu zmienił się i gracze State Street II przejęli inicjatywę, jednak brak podstawowego bramkarza drużyny przeciwnej znacznie odbił się na wyniku spotkania i musieli oni zadowolić się tylko golem pocieszenia strzelonym w pierwszej połowie.

Cisco – RMF Maxxx 7:2

Cisco liderem

Obie drużyny pojawiły się na meczu bez podstawowej liczby graczy i grały po sześciu. Mimo braku możliwości zmian mecz był bardzo dynamiczny. Pierwsze minuty spotkania należały do lidera tabeli, który grał bardzo agresywny i szybki futbol, dzięki czemu strzelił pierwszą bramkę w meczu. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać, gracze Cisco dostali wiatru w żagle i w bardzo szybkim tempie strzelili dwa gole, wychodząc tym samym na prowadzenie. Świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Tomasz Iwański. Druga połowa całkowicie zdominowana przez graczy Cisco, strzelali gola za golem. Dzięki temu zwycięstwu i porażce taksówkarzy, Cisco stało się samodzielnym liderem tabeli.

Especto – 4F 5:3

Dwa różne oblicza

4F w pierwszą połowę spotkania zaczęło mocnym akcentem strzelając dwa szybkie gole. Especto wydawało się bezsilne, mimo licznych starań, gracze tego zespołu długo nie potrafili pokonać bramkarza 4F i dopiero po indywidualnej akcji Adama Piskorza trafili swoją pierwszą bramkę, ale przeciwnicy szybko odpowiedzieli i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 3:1 dla 4F. W drugiej połowie gracze Especto na murawę weszli jak burza, w pierwszej akcji strzelili gola kontaktowego. Po zmianie stron byli całkowicie inną drużyną, zgraną i skuteczną. Szybko doprowadzili do remisu, a następnie wyszli na prowadzenie, którego już nie oddali.

ProEko – ggmedia.pl 4:7

Popis strzelecki Guzika

Byliśmy świadkami bardzo dobrego i szybkiego meczu. Gracze obu drużyn stwarzali sobie bardzo dużo sytuacji, co przeniosło się na wynik spotkania, w którym padło, aż jedenaście goli. Jako pierwsi do bramki trafili gracze ProEko, ale ggmedia.pl szybko odpowiedziało. Emocjonująca pierwsza połowa zakończyła się remisem 3:3. W drugiej odsłonie lepsi i bardziej skuteczni okazali się gracze ggmedia.pl obejmując prowadzenie i tym samym zdobywając swoje pierwsze zwycięstwo w lidze. Na pochwałę w tym meczu zasługuje Marcin Guzik, strzelec hat-tricka i kreator wielu akcji, które znacznie przyczyniły się do zwycięstwa drużyny.

Gree Polska-Luktrans 5:3

Niespodziewane zwycięstwo

Znajdujący się na przed ostatnim miejscu Gree pokonał rywala będącego w środku tabeli. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i skończyła się wynikiem 2:2. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i decydująca okazała się końcówka meczu w której gospodarze strzelili decydujące bramki. Do zwycięstwa poprowadził drużynę Jakub Rajca strzelając dwukrotnie i asystując.

EDF- Answear.com 1:3

Ciekawe widowisko

W tym spotkaniu spotkały się drużyny sąsiadujące ze sobą w tabeli. Drużyna gospodarzy szybko objęła prowadzenie, jednak goście kilka minut później odpowiedzieli golem wyrównującym, który ustalił wynik pierwszej połowy. Pod koniec drugiej połowy to Answear zdobył 2 bramki i zgarnął 3 punkty.

Elita-Bud- Antrans 6:3

Decydująca druga połowa

Lider nie zaskoczył nikogo i znowu wygrał mecz. Jednak w pierwszej połowie widzieliśmy bardzo ciekawą grę z obu stron, która zakończyła się wynikiem 3:3. Po przerwie Elita-Bud szybko strzeliła 3 bramki, które pozwoliły jej odnieść kolejne zwycięstwo i ustaliły wynik spotkania. Formą w tym meczu błysnął Andrii Pishchevskyi strzelając 3 bramki i notując asystę.

Ren-Bet – Coca-Cola 0:7

Pewne zwycięstwo

W tym meczu znajdujący się na drugim miejscu zespół Coca-Cola podejmował drużynę z dna tabeli. Był to bardzo jednostronny mecz, a do przerwy oglądaliśmy 3-bramkowe prowadzenie gości. Po przerwie obraz gry wyglądał podobnie i ekipa Coca-Cola strzeliła jeszcze 4 bramki. Duża zasługa w tym Jarosława Walczaka, który zanotował 4 trafienia i asystę.

Amway- CKIS Miechów 2:8

Wysyp goli

W tym spotkaniu stanęły naprzeciwko siebie drużyny z dolnej części tabeli. Jednak szybko okazało się, że zespół gości jest dobrze dysponowany tego dnia i będzie w stanie pokonujać wysoko swojego rywala. Świetną formą strzelecką popisał się Maniak Hubert, który strzelił 6 bramek i zaliczył asystę