Piłkarski egzamin "Bankowców"

CREADIS – CMI

Po fenomenalnym inauguracyjnym spotkaniu z Madejskim 2:6 Armatis-lc Polska uległo CMI. Ekipa Piotra Kwilosza o powrót na właściwą ścieżkę powalczy dziś z doświadczonym CREADIS. Maciej Roga i spółka wciąż czekają na premierowe punkty, a przegrane z ProEko i BNP Paribas nie mogą budzić zbytniego optymizmu. Gracze w czarnych koszulkach zimą udowodnili wielokrotnie jednak, że w piłkę grać potrafią i jeśli wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności mogą do końca walczyć o chociażby „oczko”.

NASZ TYP: X2

Madejski – Armatis-lc Polska

Właściwe wnioski po sporym falstarcie wyciągnął Madejski. Letni debiutant pokonał 9:2 Oponęfelga.pl, zadomawiając się tym samym w goniącym czołówkę peletonie. Taką samą zdobycz ma na koncie Armatis-lc Polska. Minimalna przegrana z AMARĄ jak i pewny triumf nad CMI pozwalają mieć nadzieję, że i tym razem zespół Daniela Banasika zainkasuję pełną pulę.

NASZ TYP: 2

Oponafelga.pl – ProEko

Batalia zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Z kompletem punktów w stawce prowadzi bowiem ProEko. Powracająca po przerwie ekipa nie dała do tej pory większych szans zarówno CREADIS jak i AMARZE. Na pierwsze zdobycze czeka zaś Oponafelga.pl. Zdecydowane porażki z BNP Paribas i Madejskim sprawiają, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

AMARA – BNP Paribas

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie trzeciej kolejki! Mimo ostatniej porażki 4:6 z ProEko dobre wrażenie po poprzednich tygodniach pozostawiła AMARA. Ekipa Marcina Bąbały sprawdzi dziś formę BNP Paribas. „Bankowcy” notują kapitalny początek sezonu, a wygrane z Oponafelgą.pl i CREADIS dają nadzieję na skuteczną walkę o medale. Czy Piotr Knapik i spółka udowodnią, że w letnich zmaganiach do końca powalczą o upragniony i wyczekiwany awans? Emocje gwarantowane, a remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie