Piłkarski egzamin Jurka

QVC Poland – zooplus

Mecz dwóch drużyn znajdujących się w strefie spadkowej. Pierwszy bój padł łupem QVC Poland, które wygrało 3:0. Czy zooplus stać na udany rewanż? Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem team Krzysztofa Kicingera z tygodnia na tydzień prezentuję skuteczniejszy futbol. Po wygranych nad INTERIĄ.PL i JSF Silikon „Biało-Zieloni” ulegli Jurek Catering Serwis. Mimo wszystko uważamy, że w potyczce tej są minimalnym faworytem!

NASZ TYP: X2

JSF Silikon – Sparta

Na wygraną od 14 stycznia czeka JSF Silikon. Drużyna Macieja Mączki mierzy się ze sporymi problemami kadrowymi. W zgoła odmiennych humorach do batalii tej przystępuje Sparta. „Czerwoni” pokonali ostatnio GALECO TEAM, zadomawiając się na wysokim drugim miejscu. Patrząc na aktualną tabelę wydaję się, że powtórka wyniku z trzeciej kolejki (5:2 dla zespołu Rafała Kędziora) to prawdopodobny scenariusz.

NASZ TYP: 2

MPO Kraków – INTERIA.PL

Po nieudanej premierowej rundzie dużo lepsze wrażenie w ostatnich tygodniach pozostawiła po sobie INTERIA.PL. „Redaktorzy” po remisie z Jarwex minimalnie ulegli Business Elite. Dziś sprawdzą formę marzącego o zwycięstwie MPO Kraków. Walczący o najwyższe cele zespół Adama Pawłowskiego uległ ostatnio „Seledynowym”. Jeśli więc doświadczony spadkowicz marzy o powrocie na drugi szczebel rozgrywkowy takie boje jak ten wygrywać po prostu musi!

NASZ TYP: 1X

Jarwex – Jurek Catering Serwis

Bardzo dobrze ostatnie tygodnie wspominają obie drużyny. Dzięki wygranym nad MPO Kraków i Business Elite na pozycji lidera rozsiadł się wygodnie Jarwex. Straty z pierwszych tygodni odrabia Jurek Catering Serwis. Trzynaście punktów wywalczone w pięciu ostatnich bojach pozwoliło nie tylko opuścić strefę spadkową, ale i zachować szansę na skuteczną gonitwę za czołówką. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

Business Elite – GALECO TEAM

Po porażce z MPO Kraków właściwe wnioski wysnuło Business Elite. „Żółci” rzutem na taśmę pokonali INTERIĘ.PL, powracając tym samym na najniższy stopień podium. Ze zmiennym szczęściem w ostatnich tygodniach radzi sobie GALECO TEAM. Beniaminek gra w przysłowiową „kratkę” a zdecydowane porażki ze Spartą i Jarwex nie mogą budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie