Po premierowe trafienie

INNERGO – EC Engineering

Po spadku z II ligi załamywać nie zamierza się EC Engineering. Zespół w białych koszulkach na inaugurację pewnie pokonał HedgeServ i od początku zadomowił się w czołówce ligowej klasyfikacji. W zupełnie innych nastrojach po debiucie są gracze INNERGO. „Biało-Niebiescy” zdecydowanie ulegli Light Grupie i wciąż czekają na premierową bramkę. O przełamanie w dniu dzisiejszym naszym zdaniem będzie jednak niezmiernie trudno.

NASZ TYP: 2

Porsche Inter Auto – Sii

Po przełożonym meczu z pierwszej kolejki na boiska po międzysezonowej przerwie wraca Sii. Gracze w błękitnych koszulkach na początek zmierzą się z Porsche Inter Auto. „Seledynowi” z olbrzymim animuszem rozpoczęli kolejną próbę walki o medale. Hattrick Mateusza Piechnika i dwa gole Huberta Pietrzyka pozwoliły zainkasować komplet punktów w boju z FedExem. I dziś team Dominika Seweryna wydaję się być faworytem, który powinien utrzymać miejsce w ścisłej czołówce.

NASZ TYP: 1

FedEx - Ziko

Od sporego falstartu letnie zmagania rozpoczęły oba zespoły. FedEx zdecydowanie uległ Porsche Inter Auto, Ziko natomiast wysoko przegrało z IBM SWG. „Czerwoni” fatalnie rozpoczęli inauguracyjną potyczkę błyskawicznie przegrywając 2:0. Jeśli poprawią swoją grę w defensywie będą mogli myśleć o pierwszych punktach. Ciężko jednak wskazać zdecydowanego faworyta, a remis wydaję się bardzo możliwym scenariuszem.

NASZ TYP: X

IBM SWG – SSC Internazionale

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie drugiej serii gier w III Lidze D. IBM SWG z olbrzymim animuszem rozpoczął nowy sezon, aplikując Ziko aż dziewięć goli. Nie mała w tym zasługa świetnie grającego Wojciecha Szyszki – autora aż czterech bramek. Na swój premierowy bój czeka wciąż SSC Internazionale. „Granatowi” po przełożonym meczu z Sii są z pewnością żądni walki o ligowe punkty i nie zamierzają opuścić boiska przy ulicy Dekerta z „pustymi rękami”.

NASZ TYP: 1X

HedgeServ – Light Grupa

Boleśnie o sile spadkowicza z II Ligi przekonali się w premierowej potyczce zawodnicy HedgeServ. Debiutant uległ faworytowi, strzelając przy tym jednak swoją pierwszą ligową bramkę autorstwa Joela Beersa. Dziś o przełamanie i wyczekiwany triumf będzie niezmiernie trudno. Light Grupa to bowiem solidna drużyna, która wymieniana jest do walki o lokatę w czołówce. Triumf bez straty gola z INNEGRO wydaję się tylko potwierdzać tą tezę i wskazywać na graczy w czarnych strojach jako zdecydowanych faworytów.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie