Pójść za ciosem!

SMA Magnetics – Amway

Do udanych poprzednią kolejkę zaliczyć może SMA Magnetics. Debiutant po ciekawym boju zremisował z faworyzowaną Tecnocasą i dziś spróbuję pójść za ciosem i pokusić się o premierowe zwycięstwo z doświadczoną firmą Amway. Gracze w różowych koszulkach po wygranej nad HedgeServ podzielili się zdobyczą z PKO Bankiem Polskim. Obie ekipy prezentują w ostatnich tygodniach zbliżony boiskowy potencjał, co zapowiada ogromne emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

IBM SWG – Luxoft

Podziałem punktów zakończyło się pierwsze spotkanie obu doświadczonych drużyn. Od tego czasu jednak większe powody do radości ma IBM SWG. Team Wojciecha Misia nie dość, że ma tyle samo punktów co prowadząca Tecnocasa, to jeszcze pokonał w poprzednich tygodniach zarówno HedgeServ, jak i SMA Magnetics. Od 8 lipca na triumf czeka zaś Luxoft. Spadkowicz z II Ligi aż czterokrotnie remisował, co powoduję, że zajmuję odległe siódme miejsce. W sytuacji tej … faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

PKO Bank Polski – HedgeServ

Do udanych ostatnich tygodni nie może zaliczyć PKO Bank Polski. Doświadczona ekipa w trzech bataliach zdobyła zaledwie jedno „oczko” za remis z Amway i mimo, że pozostaje na najniższym stopniu podium, to ma już sporą stratę do uciekających IBM SWG i Tecnocasy. Dopiero szóste miejsce zajmuję HedgeServ. Przegrane z IBM SWG (1:5) i Amway (2:4) nie mogą budzić zbytniego optymizmu i sprawiają, że to team Jacka Dziduszki ma fenomenalną szansę, by przerwać złą passę i ruszyć w pościg za ścisłą czołówką.

NASZ TYP: 1

Tecnocasa – Vicenti

Ze sporym niedosytem poprzednią środę wspominają oba zespoły. Walcząca o złoto Tecnocasa zaledwie zremisowała z zamykającym stawkę SMA Magnetics, roztrwaniając tym samym przewagę nad IBM SWG. Niewiele lepiej poradziło sobie Vicenti, które dzieląc się zdobyczą z firmą Luxoft straciło szansę na minięcie trzeciego PKO Banku Polskiego. Kto dziś powróci na właściwe tory? W drugiej kolejce górą okazał się team Claudio Timpano, który zwyciężył 3:2. Skuteczny rewanż to prawdopodobne rozwiązanie, jednak patrząc na kadrowe zestawienia nie będzie to zadanie z kategorii łatwych!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie