Pomogą szczęściu?

QVC Poland – Lundbeck

Pewne medalowych zdobyczy jest już QVC Poland. Teraz zawodnicy w biało-czarnych strojach spróbują zaatakować srebro, by jednak tego dokonać muszą pokonać Lundbeck i liczyć na potknięcie TeamTechnik. Rywale zakończą sezon na czwartym miejscu, co wydaję się być lekkim rozczarowaniem. W pierwszej batalii górą okazał się team Łukasza Betnarskiego, który triumfował 5:0. Szansa na skuteczny rewanż wydaję się być spora.

NASZ TYP: 1X

Oponafelga.pl – Makro

Po zdobyciu siedmiu punktów w trzech ostatnich meczach walki o opuszczenie dziesiątego miejsca nie kończy Makro. „Błękitni” zrównali się już z Axel Springer I i dziś spróbują zatrzymać Oponęfelga.pl. „Pomarańczowi” ostatnio przegrali 21 sierpnia, co zapowiada ogromne emocje, które towarzyszyć nam będą aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Teamtechnik – Axel Springer I

Gorszy bilans bezpośrednich spotkań sprawia, że jeśli Teamtechnik chce zdobyć srebrne medale bez patrzenia się na konkurencję musi dopisać do swojego konta pełną pulę. Jest to prawdopodobne, bowiem po drugiej stronie barykady staję Axel Springer I. „Redaktorzy” zajmują dopiero dziewiąte miejsce, a seria siedmiu kolejnych porażek wydaję się nas przekonywać, że opuszczą obiekt przy ulicy Ptaszyckiego z zerowym dorobkiem również i dziś.

NASZ TYP: 1

SOPEM – BNP Paribas

O szesnaste zwycięstwo powalczy dziś SOPEM. Ekipa Mieczysława Stępnia jest już pewna złotych medali i zagra o swoją czwartą kolejną wygraną. Rywalem BNP Paribas. „Bankowcy” w siedmiu bojach zdobyli zaledwie trzy „oczka”, a na triumf czekają od 19 czerwca. Wszystko to nie może napawać zbytnim optymizmem, a w naszym odczuciu niżej notowana drużyna nie znajdzie sposobu na przeciwstawienie się liderowi.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę