Postawić kropkę nad "i"

MPO Kraków – Jurek Catering Serwis

Bardzo blisko brązowych medali jest MPO Kraków. Doświadczona drużyna pokonała 3:0 PGE Energię Ciepła, co przy jednoczesnym remisie Colorexu zapewniło spory margines błędu. Team Adama Pawłowskiego musi dziś zaledwie zremisować z Jurek Catering Serwis, by lokata na podium stała się faktem. Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem zespół Daniela Łukasika nie odnotował jeszcze żadnej wygranej i zimą zagra na czwartym szczeblu rozgrywkowym. W sytuacji tej … faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Colorex – GALECO TEAM

Spore powody do radości ma GALECO TEAM. Zawodnicy w niebieskich koszulkach pokonali ostatnio 5:3 Spartę, zapewniając sobie definitywnie piąte miejsce w tabeli. Wynik z siódmej kolejki (4:3) pozwala mieć jednak nadzieję, że doświadczony zespół pokona notowany o jedno „oczko” wyżej Colorex. Ten maksymalnie skomplikował sobie sprawę walki o brązowe medale remisując z MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Sparta – INTERIA.PL

Po kilku dobrych występach upragnione zwycięstwo odnotowała INTERIA.PL. Team Rafała Walerowskiego pewnie pokonał Jurek Catering Serwis i dziś powalczy o podtrzymanie dobrej passy. Będzie to jednak niesłychanie trudne, gdyż po drugiej stronie barykady staję nowy mistrz – Sparta. Jak grać z faworytem udowodniło w poprzedni wtorek GALECO TEAM. Czy Rafał Kędzior i spółka udowodnią, że rezultat ten był tylko wypadkiem przy pracy?

NASZ TYP: 1X

PGE Energia Ciepła – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Starcie starych dobrych znajomych! To czwarta bezpośrednia potyczka, a dwie z trzech poprzednich wygrał MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Pomimo ostatniego remisu „Czerwoni” są już pewni drugiego miejsca w tabeli. Zdecydowaną porażkę z MPO Kraków poniosła zaś PGE Energia Ciepła. Zawodnicy w granatowych strojach są już jednak pewni utrzymania na trzecim szczeblu rozgrywkowym, a dziś zrobią wszystko, by spróbować udanie zakończyć letnie rozgrywki. Nie będzie to jednak zadanie łatwe!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie