Potwierdzić dobrą formę!

Miquido – Welcome Aiport Services

Z olbrzymim animuszem swoje letnie zmagania rozpoczęło Miquido, które nie dało większych szans PRECIENT’owi, wygrywając aż 4:1. Dziesięć goli zdobyło natomiast Welcome Aiport Services, pozbawiając tym samym Sii złudzeń o punktowych zdobyczach. Wyniki te zapowiadają bardzo ciekawą potyczkę, w której końcowy wynik powinien do końca oscylować w granicach remisu.

NASZ TYP: X

BWI Group – Abanana Advertising

Właściwe wnioski po nieudanym starcie w rozgrywkach wyciągnęła Abanana Advertising. Premierowa wygrana na koniec zimowego sezonu i triumf na inaugurację kolejnego przeciwko Shell pozwala wierzyć, że „Żółci” poprawią swój punktowy dorobek. Nie będzie to jednak proste, bowiem po drugiej stronie barykady staję doświadczone BWI Group. Ekipa w niebieskich koszulkach nieoczekiwanie łatwo pokonała Rafis. Jeśli znów imponować będzie w defensywie, może pokusić się o kolejne zwycięstwo.

NASZ TYP: 1X

Rafis – Fluvius

O pierwsze punkty w letnim sezonie powalczą obie drużyny. Fluvius na inaugurację przegrał bowiem dość zdecydowanie z ORLEN OIL, Rafis bez strzelonego gola uległ natomiast doświadczonemu BWI Group. Kto ma większe szanse na premierowy triumf? Wiele zależeć będzie od składów, w jakich pojawią się oba teamy. Jeśli letni debiutant tym razem zawita na obiekt przy ulicy Dekerta w optymalnym zestawieniu, może zdobyć pełną pulę.

NASZ TYP: 1X

PRESCIENT – ORLEN OIL

W zgoła odmiennych humorach obiekt przy ulicy Dekerta w poprzedni wtorek opuszczały oba zespoły. Marzący o poprawie lokaty z zimowych rozgrywek PRESCIENT zdecydowanie uległ Miquido, rozgoryczony brakiem medalu ORLEN OIL zaś wysoko pokonał Fluvius. Jeśli zawodnicy w zielonych koszulkach nie poprawią swojej skuteczności mogą mieć problemy ze zdobyciem premierowych punktów. Uważamy, że to „Czarni” pokuszą się o drugą wygraną, zgłaszając swój poważny akces do walki o medale.

NASZ TYP: X2

Shell – Sii

Z pewnością nie tak start letniego sezonu wyobrażały sobie oba doświadczone już teamy. Sii zdecydowanie uległo bowiem Welcome Aiport Services, Shell zaś pomimo ambitnej postawy przegrał z Abanana Advertising. Gracze w żółto-czerwonych strojach pozostawili po sobie jednak dobre wrażenie, które daję nadzieję na udany sezon. Aby tak się stało, muszą oni jednak poprawić swoją skuteczność. Dziś okazja do tego wyborna, co sprawia, że spodziewamy się sporej ilości goli!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę