Powalczą o złoto!

Dassault Systemes – Luxoft

W bardzo trudnym położeniu znajduję się Luxoft. „Niebiescy” przegrali sześć ostatnich spotkań, zadomawiając się w strefie spadkowej ze sporą stratą do bezpiecznych lokat. Dużo lepiej radzi sobie Dassault Systemes. Beniaminek po triumfach nad Rafisem i BWI Group uległ co prawda SOPEM, jednak pozostaje w środku stawki. Team Krzyszkowskiego zrobi więc wszystko, by odnieść szósty triumf.

NASZ TYP: 1

Vicenti – Axel Springer II

Z pewnością nie tak poprzedni wtorek wyobrażał sobie Axel Springer II. „Redaktorzy” nie dość, że minimalnie ulegli UBER, to jeszcze za sprawą BWI Group spadli z ligowego podium. Szansa, by powrócić na właściwą ścieżkę spora, bowiem rywalem zamykające stawkę Vicenti. Beniaminek do bezpiecznej lokaty traci aż sześć punktów i jeśli marzy jeszcze o pozostaniu na trzecim szczeblu rozgrywkowym musi pokusić się o sporą niespodziankę.

NASZ TYP: 2

BWI Group – SOPEM

Sporo zmieniło się od czasu czwartej kolejki, gdy 3:2 zwyciężyło BWI Group. Pięć spotkań bez porażki pozwoliło SOPEM nie tylko opuścić strefę spadkową, ale i zadomowić się w środku stawki. Tempa nie zwalnia też BWI Group. Zespół Bartosza Gągola nie dość, że pokonał 2:1 Vicenti, to jeszcze za sprawą porażki Axel Springer II „wskoczył” na najniższy stopień podium. Patrząc na wysoką formę obu drużyn, spodziewamy się emocji aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

UBER – Capgemini

Hit trzynastej serii gier! Obecnie pozycję lidera zajmuje Capgemini, mając trzy punkty przewagi nad drugim UBERem. Doświadczona drużyna zremisowała do tej pory zaledwie raz, odnotowując oprócz tego jedenaście zwycięstw. Tylko jedną porażkę ma zaś na koncie team w czerwono-czarnych strojach. Spodziewamy się kapitalnego pojedynku Enrico Forabosco – Damian Świątek. Ich dyspozycja może okazać się kluczowa, w zgarnięciu zarówno przez jednych jak i drugich pełnej puli.

NASZ TYP: X

Valeo – Rafis

O upragnione przełamanie pokusił się Rafis. Beniaminek po czterech porażkach pokonał Luxoft, dzięki czemu oddalił się od strefy spadkowej. W niej zadomowiło się już Valeo. Zawodnicy w czerwono-czarną szachownicę postawili bardzo trudne warunki faworyzowanemu Capgemini, przegrywając zaledwie 3:4. Mimo wszystko o powiększenie swojego dorobku we wtorkowy wieczór będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie