Powrócić na fotel lidera

Alexmann – Green Cell

Potknięcie Treko-Laser bezlitośnie wykorzystał Green Cell. Beniaminek w poprzedni czwartek z powodu absencji Kliniki Vesuna zdobył trzy punkty bez gry i awanswał na pozycję lidera I Ligi B. Bolesną porażkę 2:8 z Accenture poniósł zaś Alexmann. Team Macieja Preczingera zadomowił się w strefie spadkowej, z pięciopunktową stratą do bezpiecznego miejsca. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Klinika Vesuna – ZdrowePudełkowe.pl

Oba zespoły mierzyły się do tej pory ze sobą trzykrotnie. Zarówno jedni jak i drudzy wygrali po jednym meczu, raz zaś padł remis. W pierwszej kolejce górą okazała się drużyna Rafała Kozieła. Rewanż wydaję się wielce prawdopodobny, bowiem Klinika Vesuna znajduję się w sporym kadrowym kryzysie. Dodając do tego wygrane ZdrowePudełkowe.pl z Chemobudową Kraków i Alexmannem jasnym staje się, że Bartosz Kwiatkowski i spółka powinni powiększyć swój dorobek.

NASZ TYP: 2

4F – Chemobudowa Kraków

Sześć punktów w 2020 roku wywalczył 4F. Doświadczona ekipa w bardzo ważnym meczu pokonała w poprzedni czwartek Treko-Laser, dzięki czemu wskoczyła na najniższy stopień podium. W strefie spadkowej pozostaje Chemobudowa Kraków. Beniaminek przegrał pięć ostatnich spotkań, strzelając tylko osiem bramek. Jeśli „Niebiescy” nie poprawią swojej skuteczności, mogą błyskawicznie powrócić na trzeci szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 1

Accenture – Codewise

Mecz dwóch drużyn ze środkowych rejonów klasyfikacji. Zarówno jedni jak i drudzy zdobyli do tej pory po czternaście punktów i do upragnionego podium tracą zaledwie dwa „oczka”. Trzy tygodnie temu górą okazało się Codewise, triumfując aż 6:2. Zespół Andrzeja Kozubowskiego nie zaznał jeszcze w 2020 roku goryczy porażki, co pozwala wierzyć, że ten stan utrzyma się również po dziesiątej kolejce.

NASZ TYP: X2

Ulma – Treko-Laser

Ostatniego słowa w kwestii walki o utrzymanie nie powiedziała Ulma. Siedem punktów wywalczone w czterech poprzednich meczach pozwoliło awansować na siódme miejsce i zbliżyć się do bezpiecznej szóstej pozycji. Zaledwie jedno „oczko” w dwóch bataliach zdobył Treko-Laser. Potknięcia ta okazały się opłakane w skutkach, bowiem „Bordowi” stracili pozycję lidera. Patrząc jednak na tabelę, powtórka wyniku z pierwszej kolejki (4:1 dla zespołu Kamila Rzepisko) jest wielce prawdopodobna.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie