Powrócić na podium

Coca-Cola – Chomik Gdów

W bardzo trudnym boiskowym położeniu znajduję się obecnie Coca-Cola. Doświadczony zespół w pięciu poprzednich meczach zdobył zaledwie „oczko” za remis z FedEx, zadomawiając się tym samym w strefie spadkowej. O zgoła odmienne cele walczy Chomik Gdów. „Czerwoni” mają za sobą ważny triumf nad wspominanym wyżej beniaminkiem, który pozwolił pozostać na najniższym stopniu podium. Jeśli ekipa Karola Kowalskiego znów imponować będzie skutecznością, powinna i tym razem dopisać do swojego konta pełną pulę.

NASZ TYP: 2

Nupi – FREE NOW

Ciekawie zapowiadające się spotkanie dziewiątej kolejki. Pierwsza bezpośrednia batalia zakończyła się triumfem lidera, który zwyciężył 7:2. Co więcej, Nupi wygrało trzy ostatnie potyczki, aplikując przy tym 13 goli Coca-Coli. Bez straconej bramki bój z Krakowskimi Barmanami skończyło zaś FREE NOW. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym faworyzowany team Piotra Koniecznego czeka ambitna walka o trzy punkty.

NASZ TYP: 1X

Krakowscy Barmani – Infosys Consulting

Z pewnością nie tak poprzedni poniedziałek wyobrażali sobie Krakowscy Barmani. Team Mateusza Piechnika uległ FREE NOW, nie strzelając przy tym nawet gola. Tym samym zawodnicy w białych koszulkach spadli z ligowego podium i jeśli marzą o medalach muszą pokonać ligowego outsidera. Infosys Consulting zgromadziło do tej pory bowiem zaledwie dwa punkty i wciąż czeka na premierowe zwycięstwo. W sytuacji tej … faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Dedax – FedEx

Po porażce z Nupi właściwe wnioski wysnuł Dedax. Doświadczona ekipa nie dała większych szans Infosys Consulting, wygrywając aż 6:1. Po ciekawym boju wyższość rywala zmuszony był uznać FedEx. Beniaminek w dwóch ostatnich potyczkach zdobył zaledwie jedno „oczko”, spadając tym samym na odległe szóste miejsce w tabeli. Premierowe zmagania zakończyły się wynikiem 1:1. Wydaję się, że dziś team Krzysztofa Rozińskiego wziąłby ten rezultat w ciemno!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie