Powrócić na właściwe tory

Total Fitness Concept – IG

Goryczy porażki nie zaznało jeszcze IG. Doświadczona drużyna do dwóch zwycięstw „dorzuciła” remis z BanFood. Porażkę z poprzedni czwartek poniosło zaś Total Fitness Concept. Była to już druga przegrana w trwających rozgrywkach, co sprawia, że to właśnie w ekipie Jakuba Pasia upatrujemy faworyta do zgarnięcia pełnej puli!

NASZ TYP: 2

PGE Energia Ciepła – Armatis-lc Polska

Spotkanie sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Oba zespoły zdobyły do tej pory po sześć punktów, przegrywając zaledwie raz. Minimalnie lepsze wrażenie pozostawiła po sobie PGE Energia Ciepła. „Granatowi” po wpadce z pierwszej kolejki w pokonanym polu pozostawili MEBLOMIX&MAZUR i Relativity. Jeśli zagrają skutecznie jak w tym drugim przypadku, nie powinni mieć problemu z pokonaniem Armatis-lc Polska.

NASZ TYP: 1X

Cognizant II – BanFood

Na pierwsze zwycięstwo czeka wciąż BanFood. „Biało-Zieloni” do porażki z MEBLOMIX&MAZUR „dorzucili” dwa remisy przeciwko IAG GBS i IG. Dziś o przełamanie będzie niesłychanie trudno, gdyż rywalem marzący o medalach Cognizant II. Zawodnicy w białych koszulkach pokonali ostatnio Total Fitness Concept. Ewentualny kolejny triumf pozwoli im na dobre zadomowić się na podium!

NASZ TYP: 1X

Hitachi – IAG GBS

Po wygranej nad Total Fitness Concept wydawało się, że na właściwe tory wkroczyło Hitachi. Bezlitosne okazało się jednak kolejne spotkanie, które „Czerwoni” przegrali aż 1:6 z Armatis-lc Polska. Zła seria dopadła również IAG GBS. Zawodnicy w szarych koszulkach w dwóch bataliach zdobyli zaledwie „oczko” i nieoczekiwanie znaleźli się w dolnych rejonach tabeli. Jeśli marzą oni o dołączeniu do walki o medale, nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd!

NASZ TYP: X2

Relativity – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK SERWIS

Właściwe wnioski po porażce z drugiej serii wysnuł MEBLOMIX&MAZUR TRUCK SERWIS. Zawodnicy w czerwonych strojach pokonali IAG GBS, zachowując czyste konto. Tym samym zimowy debiutant  zadomowił się na dobre w goniącym liderujący IG peletonie. Na pierwsze punkty czeka natomiast Relativity. Trzy przegrane i zaledwie trzy zdobyte gole przy siedemnastu straconych sprawiają, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę