Poznamy mistrza?

CB Aluminium – Colorex

Jedenaście goli – tyle goli w pierwszej rundzie w meczu z CB Aluminium stracił Colorex. ,,Pomarańczowi’’ w tym szalonym pojedynku zdobyli pięć bramek. Wicelider, który wciąż ma matematyczne szanse na mistrzostwo jest zdecydowanym faworytem tej pary i każdy inny wynik, niż wygrana CB Aluminium będzie sporą niespodzianką. Colorex już jedną nogą jest w trzeciej lidzie i nie wydaje się, aby ta sytuacja uległa poprawie po dzisiejszej konfrontacji.

NASZ TYP: 2

MPEC - Luxoft

Już w pierwszej rundzie Luxoft napsuł sporo krwi MPEC-owi. Lider wygrał ,,tylko” 2:1, a siła ofensywna ,,Fioletowych’’ zderzyła się ze ścianą w postaci golkipera Gigi Chalauriego. Teraz MPEC będzie chciał jak najszybciej napocząć rywala i spokojnie grać ,,swoją piłkę’’, zapewniając sobie tytuł mistrzowski i awans do pierwszej ligi. Luxoft, nawet jeśli dzisiaj przegra, może zagwarantować sobie utrzymanie w II lidze. Swoje spotkania musi przegrać cała trójka ze strefy spadkowej, co wcale nie jest wykluczone.

NASZ TYP: 1

CMI – Klinika Vesuna

Klinika Vesuna zagrała całkiem niezły mecz z Interią.pl (8:2) i potwierdziła tym, że do samego końca będzie chciała odpierać ataki Jarwexu i wywalczyć brązowy medal, a przy odrobinie szczęścia nawet srebrny. ,,Czarni’’ muszą uważać na CMI, które tydzień temu pokonując Jarwex pokazało, że potrafi skutecznie grać z czołówką i może jeszcze w końcówce tej edycji sporo namieszać. ,,Biało-czerwoni’’ jedną nogą są już w niższej lidze.

NASZ TYP: 2

INTERIA.PL – Revo Drink Team

Dziewięć punktów – tyle do INTERII.PL traci ostatnie w tabeli Revo Drink Team. ,,Czerwona latarnia” II Ligi C w piętnastu meczach uciułała tylko osiem oczek i jeśli dzisiaj nie wygra z ,,Redaktorami’’, pożegna się z drugoligowym poziomem Totolotek Biznes Ligi. W pierwszej rundzie team Rafała Walerowskiego pewnie pokonał Revo (9:4). Czy będziemy świadkami powtórki z historii?

NASZ TYP: 1

Jarwex – Sparta

Jarwex przegrał ostatnie cztery mecze i mocno utrudnił sobie walkę o medal na koniec tej edycji. ,,Seledynowi’’ tracą do trzeciego miejsca aż osiem punktów i jeśli dzisiaj Klinika Vesuna ,,zrobi swoje’’, Piotr Krawczyk i spółka skończą ten sezon z pustymi rękoma, a to przed rozpoczęciem zmagań wydawało się mało prawdopodobnym scenariuszem! Dobić przedsezonowego faworyta spróbuje Sparta, która wcale nie jest bez szans w dzisiejszej potyczce.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę