Pozostać liderem!

TESCO – Getinge/CCZ Mateo

Po ważnym, długo wyczekiwanym zwycięstwie nad Coca-Colą pogromcę znalazło TESCO, które uległo doświadczonemu Caffaro/AquaSoil. Teraz beniaminek spróbuje zatrzymać Getinge/CCZ Mateo. Zawodnicy w żółtych koszulkach w pokonanym polu pozostawili JR Holding i Limbud, zbliżając się tym samym po lekko mówiąc nie najlepszym starcie do ścisłej czołówki. Uważamy, że team Marka Waszuty potwierdzi wysoką dyspozycję i wywiezie z obiektu przy ulicy Dekerta pełną zdobycz.

NASZ TYP: 2

Coca-Cola – MSHG

Tempa nie zwalnia MSHG. Beniaminek wygrał swoje czwarte spotkanie i zaciekle goni prowadzący FORMAT. Czy „Granatowi” udowodnią dziś, że interesuje ich tylko walka o mistrzowski tytuł? Zatrzymać faworyta spróbuje Coca-Cola. Zawodnicy w czarnych koszulkach w dwóch ostatnich bojach zdobyli zaledwie jedno „oczko”, jednak remis z liderującym FORMAT’em nie może przejść bez echa!

NASZ TYP: X2

ANTRANS BIS – JR Holding

Po kapitalnym starcie kryzys dopadł JR Holding. „Seledynowi” przegrali potyczki z Getinge/CCZ Mateo i MSHG, co spowodować musiało sporą stratę do podium. Po trzech przegranych premierowe punkty zdobył zaś doświadczony ANTRANS BIS. Team Łukasza Zawalonki pewnie pokonał Rigor Mortis. Jeśli zawodnicy w biało-niebieskich strojach utrzymają dobrą dyspozycję, mogą pokusić się o powiększenie swojego dorobku.

NASZ TYP: X2

Limbud – FORMAT

Najciekawsze spotkanie szóstej serii gier! Oba zespoły znajdują się na podium, a przedziela je rewelacyjny beniaminek – MSHG. Po czterech zwycięstwach pierwsze punkty stracił FORMAT. Gracze w czarnych strojach zremisowali z Coca-Colą i dziś spróbują udowodnić, że był to tylkko wypadek przy pracy. Po drugiej stronie barykady staję Limbud. Team Krzysztofa Nieckarza ma problem z ustabilizowaniem formy, co potwierdzają wyniki – „Biało-Zieloni” potrafili bowiem rozbić doświadczony Rigor Mortis, by potem ulec Getinge/CCZ Mateo. Uważamy, że minimalnym faworytem jest zespół Dariusza Janii, jednak jak mawia znane porzekadło – wszystko w parze tej wydarzyć się może!

NASZ TYP: X2

Caffaro/AquaSoil – Rigor Mortis

Potyczka, której stawką jest opuszczenie strefy spadkowej. Po inauguracyjnej wygranej cztery porażki poniósł Rigor Mortis. Były Extraklasowicz szczególnie zawodzi swoją skutecznością, bowiem strzelił zaledwie siedem bramek. Powody do radości po poprzednim poniedziałku ma natomiast Caffaro/AquaSoil. Team Piotra Chamerlińskiego wreszcie poczuł smak zwycięstwa, triumfując w pełni zasłużenie nad TESCO. Uważamy, że dzisiaj nie zwolni on tempa i odnosząc drugi triumf udowodni, że najgorsze ma już za sobą!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie