Pozostać w I Lidze

Ulma – Treko-Laser

Bardzo blisko upragnionych medali jest Treko-Laser. Beniaminek pokonał ostatnio TechnipFMC i nad czwartym Dragonem ma obecnie cztery punkty przewagi. Do swojego celu zbliża się również Łukasz Zatoń i spółka. Ulma jest piąta i po wygranej nad MPO Kraków oddaliła się od strefy spadkowej. Mimo wszystko nie jest dziś faworytem, jednak stać ją na sprawienie sporej niespodzianki.

NASZ TYP: X2

Epam – MPO Kraków

Nie przestaje pozytywnie zaskakiwać w trwającym sezonie Epam. Beniaminek zatrzymał ostatnio Tomasza 20 Resto Bar i pewnie kroczy po srebrne medale. Stawkę zamyka zaś MPO Kraków. Doświadczona drużyna Adama Pawłowskiego uległa Ulmie i Nokii i ma już minimalne szansę na opuszczenie strefy spadkowej. Jeśli niżej notowana ekipa szybko nie wysnuje odpowiednich wniosków, zimą zagra na trzecim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1

TechnipFMC – Alexmann

Po dwóch zwycięstwach kosztowną porażkę poniósł TechnipFMC. Dawid Rybczyński i spółka ulegli Treko-Laser i tym samym mimo, że zajmują bezpieczne szóste miejsce, to mają tyle samo punktów c rozpędzony peleton. W jego szeregach znajduję się Alexmann. Zespół Macieja Preczingera pokonał ostatnio Nokię, potwierdzając aspirację na uratowanie I Ligi. Jeśli „Czarni” zagrają równie skutecznie i dziś, mogą pozostać na drugim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: X

Nokia – Dragon

Po wygranej nad MPO Kraków porażkę z Alexmannem poniosła Nokia. Tym samym „Granatowi” pozostają w strefie spadkowej, tracąc do szóstego TechnipFMC trzy „oczka”. Minimalne szansę na medale ma Dragon. Doświadczona drużyna złapała spory kryzys formy, czego efektem były trzy porażki. Jeśli zespół ten nie wróci dziś na zwycięską ścieżkę, może definitywnie pożegnać się dziś z szansami na awans do Extraklasy.

NASZ TYP: X

Tomasza 20 Resto Bar – 4F

Pomimo ostatniego remisu z Epamem pewni mistrzowskiego tytułu są już zawodnicy Tomasza 20 Resto Bar. Beniaminek zmierzy się dziś z walczącym o utrzymanie 4F. Tomasz Wątor i spółka po wygranej nad Dragonem zrównali się punktami z szóstym TechnipFMC. Dziś o powiększenie dorobku będzie niesłychanie trudno, jednak ewentualna sensacja przybliży niżej notowany team do upragnionego celu.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę