Pozostać w II Lidze

Krakowscy Barmani – Chomik Gdów

Spotkanie sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Zarówno spora strata do podium, jak i zaliczka nad strefa spadkową sprawiają, że stawką tego boju pozostaje czwarte miejsce w tabeli. Obecnie zarówno jedni jak i drudzy zgromadzili po siedemnaście punktów. Premierowa batalia zakończyła się triumfem Krakowskim Barmanów, którzy wygrali 4:1. Wszystko to sprawia, że zespołowi Mateusza Piechnika wystarczy dziś remis. Ogromne emocję aż do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

Coca-Cola – FedEx

Bardzo ważne spotkanie, którego stawką jest pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Nie dość, że oba zespoły zgromadziły do tej pory po trzynaście punktów, to jeszcze pierwszy bezpośredni bój zakończył się remisem 4:4. Co ciekawe, zarówno jedni jak i drudzy przegrali dwie ostatnie potyczki, a każde kolejne ewentualne potknięcie może okazać się już opłakane w skutkach.

NASZ TYP: X

Nupi – Dedax

Smaku porażki nie zaznało jeszcze Nupi. „Czerwoni” oprócz dwunastu zwycięstw zremisowali zaledwie raz z Krakowskimi Barmanami. Czy zatrzymać faworyta spróbuję Dedax? „Seledynowi” są już pewni miejsca na podium, lecz cierpliwie wyczekiwać mogą potknięcia drugiego FREE NOW. Czy team Dariusza Dębosza wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i pokusi się o sprawienie sporej niespodzianki? Czas na dobre piłkarskie widowisko!

NASZ TYP: 1X

Infosys Consulting – FREE NOW

Pomimo ostatniego zwycięstwa z firmą FedEx szans na utrzymanie nie ma już Infosys Consulting. „Biało-Niebiescy” tracą do bezpiecznego miejsca aż pięć punktów i dziś powalczą o poprawę humorów przeciwko FREE NOW. „Taksówkarze” po triumfie nad Chomikiem Gdów zapewnili sobie medale i utrzymali cenne drugie miejsce w tabeli. Jeśli również i w poniedziałkowy wieczór dopiszą do swojego konta pełną pulę zakończą letnią przygodę ze srebrnymi medalami.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie