Pozostać w walce o medale

Hays – TDEC

Spotkanie sąsiadów z ligowej klasyfikacji, którzy mają jeszcze spore aspirację, by włączyć się do walki o czołowe miejsca. Aby tego dokonać, należy dziś sięgnąć po pełną pulę. Kto jest bliżej tego osiągnięcia? Ciężko wskazać nam jednoznacznie faworyta, bowiem oba teamy znajdują się w sporym kryzysie. TDEC w czterech bojach zdobył zaledwie „oczko”, Hays zaś oprócz triumfu nad TeleTech poniósł trzy porażki. W pierwszej potyczce padł remis. I tym razem to możliwe rozwiązanie.

NASZ TYP: X

Axel Springer II – Clico

Z pewnością nie tak zakończenie pierwszej rundy wyobrażał sobie Axel Springer II, który uległ TeleTech. Porażka ta była jednak tylko ostrzeżeniem, gdyż zwycięstwo w zaległym boju z TDEC pozwoliło utrzymać pozycję lidera. Wygraną po dwóch porażkach odnotowało Clico. Mimo tego zawodnicy w białych koszulkach mają jeszcze w głowach porażkę z pierwszej potyczki (9:2), która nie może budzić w ich szeregach zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1

SSC Internazionale – IG

Oprócz minimalnej porażki z Axel Springer II w ofensywnie imponuje SSC Internazionale. „Granatowi” wygrali trzy z czterech ostatnich spotkań, strzelając każdemu rywalowi dwucyfrową liczbę bramek. Czy taki sam los czeka dziś IG? „Czerwoni” zwyciężali w dwóch poprzednich meczach, bardzo poważnie zbliżając się do podium. Mimo sporej zwyżki formy to team Dariusza Gałki w naszym odczuciu jest faworytem do kolejnego, przybliżającego do powrotu na trzeci szczebel rozgrywkowy zwycięstwa.

NASZ TYP: 1X

IBM SWG – TeleTech

Z bardzo dobrej strony w dziewiątej kolejce pokazał się TeleTech, który nieoczekiwanie wywalczył swoje drugie zwycięstwo przeciwko liderującemu Axel Springer II. Dziś wyborna okazja, by opuścić ostatnie miejsce w tabeli, bowiem rywalem dziewiąty IBM SWG. Zespół Wojciecha Misia po serii dobrych meczów uległ ostatnio aż 13:4 SSC Internazionale. Mimo wszystko jeśli „Niebiescy” wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności, powinni triumfować.

NASZ TYP: 1X

Consultronix – SC – IT Consulting

Trzynaście punktów wywalczone w pięciu ostatnich spotkaniach pozwoliło SC – IT Consulting na dobre zadomowić się na ligowym podium. Ekipa w żółtych strojach na trzecim miejscu rozpoczyna walkę w rewanżowej rundzie, gdzie na początek sprawdzi formę Consultronix. „Pomarańczowi” po dwóch wygranych ulegli IG i jeśli szybko nie wysnują odpowiednich wniosków, czeka ich zadanie z kategorii trudnych.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie