Pozostać w walce o podium

BanFood – REN-BET

Po remisie z wyżej notowanym Gravier w walce o medale pozostaje BanFood. Dziś ekipa w biało-zielonych strojach sprawdzi formę zamykającego stawkę REN-BETu. Team Rafała Woźniaka wciąż czeka na premierowe zwycięstwo, mając na swoim koncie zaledwie jedno „oczko”. Wydaję się więc, że w sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

TRADEBOX.PL – DRABEST

Sporo emocji przyniosła pierwsza bezpośrednia potyczka obu ekip, która zakończyła się minimalnym triumfem TRADEBOX.PL (5:4). Problem z ustabilizowaniem formy od tego czasu ma DRABEST. Gracze w żółtych koszulkach w swoim debiutanckim sezonie zadomowili się na siódmym miejscu i teraz spróbują udanie zakończyć premierowe rozgrywki. O powrocie do drugiej ligi marzą zaś „Fioletowi”. Team Piotra Waśkiewicza wygrał trzy ostatnie boje, w pełni zasłużenie „wskakując” na podium. Jeśli i dziś zagra równie konsekwentnie w ofensywie, powinien dopisać do swojego konta trzy punkty.

NASZ TYP: 1

YesSport – Rigor Mortis

Hit dziesiątej kolejki! Bardzo poważnie walkę o złote medale po porażce z TRADEBOX.PL skomplikował sobie Rigor Mortis. Tabela pozostaje nieubłagana i jeśli team Piotra Morawskiego ulegnie dziś YesSport definitywnie pożegna się z marzeniami o mistrzostwie. Co jednak ciekawe, faworyt do tej pory przegrał zaledwie raz… właśnie z „Bordowymi”. Wszystko to zapowiada ogromne emocję aż do końcowego gwizdka, a ciężar gatunkowy potyczki sprawia, że typujemy remis!

NASZ TYP: X

Gravier – Grupa Heban

Mecz z rodzaju tych o przysłowiowe sześć punktów. Obecnie obie drużyny znajdują się tuż za podium i jeśli chcą odebrać za miesiąc upragnione medale muszą pokusić się o pełną pulę. Ze sporym kryzysem mierzy się ostatnio Gravier. Przegrana z DRABEST, remisy z REN-BETem i firmą BanFood nie mogą budzić zbytniego optymizmu. Tym bardziej, że Grupa Heban w zeszłym tygodniu urządziła sobie prawdziwy strzelecki festiwal, pokonując aż 12:1 DRABEST. Dlatego też ekipa Tomasza Matuszyka wydaję się być minimalnym faworytem, jednak jeśli team Dawida Pałki wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności może powiększyć swój dorobek.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie