Prezent na mikołajki?

Alexmann – Codewise

Premierowe zwycięstwo w poprzedni czwartek wywalczył Alexmann, który wysoko pokonał 4F. Tym samym team Macieja Preczingera opuścił strefę spadkową, w której pozostaje Codewise. Beniaminek po ciekawym boju był minimalnie lepszy od Treko-Laser, triumfując 2:1. Andrzej Kozubowski i spółka grają miły dla oka futbol, co zapowiada spore emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Accenture – Klinika Vesuna

Z pewnością nie tak swoją grę na I Ligowych boiskach wyobrażała sobie Klinika Vesuna. Doświadczona drużyna po wygranej nad Ulmą ulegała Treko-Laser i Chemobudowie Kraków, co powoduję, że zadomowiła się w dolnych rejonach tabeli. Tempa nie zwalnia Accenture. Beniaminek do dwóch triumfów „dorzucił” bezbramkowy remis z Chemobudową Kraków, dzięki czemu znajduję się na czele stawki. Jeśli zagra równie skutecznie dziś, powinien pozostać na swoim miejscu!

NASZ TYP: 1X

ZdrowePudełkowe.pl – Treko-Laser

Po dwóch zwycięstwach pogromcę znalazło Treko-Laser. „Bordowi” nie potrafili przeciwstawić się Codewise, przegrywając 2:1. Smaku porażki nie zaznało zaś ZdrowePudełkowe.pl. Beniaminek po wygranej na inaugurację dwukrotnie remisował, a podział punktów i w tym przypadku jest wielce prawdopodobny!

NASZ TYP: X

Ulma – Chemobudowa Kraków

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie do tej pory Ulma. Zespół Łukasza Zatonia oprócz wygranej z Alexmannem ulegał Klinice Vesuna i Accenture. Dużo lepiej wygląda sytuacja Chemobudowy Kraków. Beniaminek nie zaznał jeszcze smaku porażki, jednak dwa remisy z Accenture i Alexmannem powodują, że „Niebiescy” znajdują się na najniższym stopniu podium. Jeśli jednak ekipa Michała Gierlickiego zagra tak jak w poprzedni czwartek, powinna sięgnąć po pełną zdobycz.

NASZ TYP: 2

4F – Green Cell

Trzy mecze – jeden punkt, to skromny, wywalczony do tej pory dorobek 4F. Drużyna Tomasza Wątora o premierowy triumf powalczy z Green Cell. Beniaminek na dobre zapomniał już o porażce z Treko-Laser, pokonując Codewise i remisując ze ZdrowePudełkowe.pl. Arkadiusz Krzyszkowski i spółka „na papierze” są faworytami, by powiększyć swój dorobek i ruszyć w szalony pościg za ścisłą czołówką.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę