Próba numer sześć

SpyroSoft – Sabre

Walka o medale rozpoczyna się na dobre dla Sabre. Zawodnicy w biało-czerwonych strojach wygrali dwa ostatnie spotkania, odprawiając z kwitkiem zarówno Kimberly-Clark jak i ZasadęAuto.pl. Dziś zmierzą się z siódmym w tabeli SpyroSoft. „Fioletowi” oprócz ośmiu porażek triumfowali do tej pory zaledwie raz. To w kombinacji z wynikiem z trzeciej kolejki (11:0 dla Pawła Bułki i spółki) sprawia, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

PRESCIENT – iCar II

Mecz dwóch prowadzących w stawce ekip. Do tej pory o pięć punktów więcej zgromadziła drużyna Mateusza Gomularza, jednak „Taksówkarze” mają na koncie o jedną potyczkę więcej. Oba teamy o ligowe punkty walczyły ze sobą trzykrotnie – tylko w premierowym boju górą był PRESCIENT. Team Dominika Paula w trzeciej kolejce przegrał 3:4, lecz nadzieję na skuteczny rewanż daję wyborna seria pięciu kolejnych zwycięstw. Wszystko to zapowiada ogromne emocje, a wyrównane zmagania wydają się nie mieć zdecydowanego faworyta.

NASZ TYP: X

ZasadaAuto.pl – Kimberly-Clark

W sporym kryzysie znajdują się oba zespoły. Zarówno jedni jak i drudzy przegrali pięć kolejnych potyczek, solidarnie wygrywając ostatnio ... 28 lipca. Kto dziś powróci na właściwe tory? Skłaniamy się w stronę ZasadyAuto.pl. Po pierwsze, przemawia za nią boiskowe doświadczenie. Po drugie zaś, wynik z trzeciej kolejki, kiedy to Kimberly-Clark uległo aż 0:6. „Niebiescy” udowodnili już jednak, że w pikę grać potrafią i z pewnością tanio skóry sprzedać nie zamierzają.

NASZ TYP: 1X

KOBY – TTEC

Sporym zaskoczeniem był z pewnością wynik trzeciej kolejki, kiedy to TTEC pokonał powracające do zmagań KOBY. Team Dariusza Kobylańskiego po ciosie tym wysnuł jednak właściwe wnioski, zdobywając później 13 na 15 możliwych punktów. W przysłowiową kratkę gra zespół Enesa Epekinciego. Ostatnio gracze w niebiesko-czarne pasy zmuszeni byli uznać wyższość firmy PRESCIENT. Jeśli nie poprawią swojej postawy w defensywie może czekać ich dziś podobny los.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie