Próba siły Capity

TechnipFMC – IP GBSC

Do udanych startu nie może zaliczyć IP GBSC. Beniaminek przegrał oba dotychczasowe spotkania i w pełni zasłużenie zadomowił się w strefie spadkowej. O jej opuszczenie dziś nie będzie łatwo, bowiem rywalem TechnipFMC. Dawid Rybczyński i spółka po porażce z HCL Poland wysnuli właściwe wnioski, pokonując Nidec. Jeśli swoją skuteczność utrzyma Karol Nancka, „Fioletowi” mogą bić się o najwyższe cele.

NASZ TYP: 1

CMI – Sterling Outsourcing

Bolesną porażkę 3:11 z DIAMOND poniosło w poprzedni czwartek CMI. Tym samym zespół Piotra Kwilosza z zerowym dorobkiem punktowym zamyka stawkę II Ligi D. Dużo lepiej radzi sobie Sterling Outsourcing. Wygrana 4:3 nad IP GBSC pozwoliła „Niebieskim” opuścić strefę spadkową, do której z pewnością nie zamierzają powracać aż do końca zimowego sezonu.

NASZ TYP: 2

HSBC – Nidec

Ze zmiennym szczęściem radzą sobie do tej pory obie doświadczone ekipy. Zarówno jedni jak i drudzy wygrali swoje inauguracyjne boje, jednak w drugiej kolejce musieli uznać wyższość Nokii i TechnipFMC. Na szczególne słowa uznania zasługuje dyspozycja HSBC. Czyste konto zachowane w pierwszej kolejce pozwala wierzyć, że świetnie spisująca się defensywa zatrzyma Jakuba Plucińskiego i Tadeusza Pytraczyka. Spodziewamy się ciekawego widowiska, typując remis!

NASZ TYP: X

Nokia – HCL Poland

Jak burza przez nowy sezon mknie Nokia. Wzmocniona kadrowo w przerwie drużyna wygrała oba dotychczasowe mecze i na dobre zaaklimatyzowała się na ligowym podium. Po triumfie nad CMI gorsze spotkanie rozegrało HCL Poland. Porażka 2:5 z Capitą sprawia, że beniaminek spadł na odległe siódme miejsce. Minimalne różnice punktowe sprawiają jednak, że obie teamy zmuszone są do zaciekłej walki o pełną pulę!

NASZ TYP: 1X

Capita – DIAMOND

Prawdziwy strzelecki festiwal urządził sobie w poprzedni czwartek DIAMOND. Ekipa w białych koszulkach pokonała aż 11:3 CMI. Czy silna ofensywnie drużyna będzie w stanie zatrzymać Capitę? Adam Bielski i spółka zdobyli dotąd komplet sześciu punktów z imponującym bilansem 8:2. „Biało-Niebiescy” prezentują bardzo dobry i miły dla oka futbol, co sprawia, ze jeśli opuszczą obiekt przy ulicy Dekerta z pełną zdobyczą, zostaną w pełni zasłużenie liderem II Ligi D.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę