Przedłużyć nadzieję na medal.

LED Labs – Alfa Laval

Potyczka dwóch zespołów zamykających tabelę III Ligi E. Po premierowej wygranej z PGE Energią Ciepła po ciekawym meczu minimalnie liderowi uległo Alfa Laval. Zespół Grzegorza Okońskiego z tygodnia na tydzień prezentuję lepszy futbol, co może pomóc w pokonaniu LED Labs. Letni debiutant przegrał pięć ostatnich batalii i jeśli nie wysnuje odpowiednich wniosków, może mieć problem z przełamaniem niechlubnej serii.

NASZ TYP: X2

Prisjakt – PGE Energia Ciepła

Bardzo dobrze w ostatnich tygodniach spisuję się Prisjakt. Doświadczony zespół w czterech poprzednich meczach zdobył dziesięć punktów, jednak nie ma już szans, by włączyć się do walki o medale. Na wygraną od 4 lipca czeka PGE Energia Ciepła. „Granatowi” zajmują ósmą lokatę, nie mogąc nawiązać do dyspozycji z początku zmagań. Uważamy, że skuteczny rewanż za porażkę 3:5 z premierowej batalii jest w przypadku Prisjakt wielce prawdopodobne.

NASZ TYP: 1

GALECO TEAM – BanFood

Zaciekłą walkę o srebrny medal toczy GALECO TEAM. Zespół Macieja Pająka po porażce z Dassault Systemes pokonał LED Labs i dziś spróbuje zatriumfować przeciwko BanFood. „Biało-Zieloni” ulegli faworyzowanym Business Elite i Dassault Systemes jednak pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. W drugiej kolejce znajdujący się na podium zespół wygrał 4:1. Stawiamy na powtórkę tego rezultatu!

NASZ TYP: 1

Business Elite – EC Engineering

Pomimo zapewnienia sobie mistrzowskiego tytułu tempa nie zwalnia Business Elite. „Żółci” pokonali Alfa Laval i BanFood i dziś podejmą doświadczone EC Engineering. Zespół Roberta Kruka zajmuje piątą lokatę, a porażki z IAG GBS i Dassault Systemes zabrały szansę na medalowe zdobycze. Mimo wszystko gracze w czarnych koszulkach kilkukrotnie udowodnili, że w piłkę grać potrafią, co pozwala wierzyć, że mogą napsuć liderowi sporo boiskowej krwi.

NASZ TYP: 1

IAG GBS – Dassault Systemes

Najciekawsze starcie siedemnastej serii gier. O przedłużenie medalowych nadziei powalczy dziś IAG GBS. „Szarzy” do podium tracą cztery punkty i nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Lokatę na podium okupuje Dassault Systemes. „Niebiescy” po porażce z Business Elite pewnie pokonali GALECO TEAM i BanFood, nie tracąc przy tym nawet gola. Wszystko to sprawia, że dziś są minimalnym faworytem, jednak spora doza boiskowych emocji powinna towarzyszyć nam aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę