Przełamać złą serię

Rafis – BWI Group

Po minimalnej porażce z Axel Springer II właściwe wnioski wyciągnął Rafis. Beniaminek wygrał boje z Vicenti i Dassault Systemes, dzięki czemu znajduję się na wysokim piątym miejscu z niewielką stratą do podium. „Oczko” wyżej sklasyfikowane jest BWI Group. „Niebieskich” dopadł jednak spory kryzys, czego efektem jest zaledwie punkt w trzech poprzednich potyczkach. Jeśli doświadczona ekipa Bartosza Gągola natychmiast nie wyciągnie odpowiednich wniosków, może na dobre oddalić się od ścisłej czołówki.

NASZ TYP: 1X

UBER – Luxoft

Ostatnie tygodnie to pasmo sukcesów UBER. Doświadczona drużyna z kwitkiem odprawia kolejnych rywali, a komplet dwunastu punktów pozwolił „Czerwono-Czarnym” znaleźć się tuż za prowadzącym Capgemini. Ze zmiennym szczęściem radzi sobie zaś Luxoft. Ekipa w niebieskich koszulkach podzieliła się zdobyczą z Axel Springer II, a zajmowane obecnie siódme miejsce (ze sporą przewagą nad strefą spadkową) pozwala wierzyć w skuteczną batalię o utrzymanie.

NASZ TYP: 1

Capgemini – Dassault Systemes

Smaku porażki nie zaznało jeszcze liderujące Capgemini. Team Szymona Stachury oprócz remisu z BWI Group wygrał sześć pozostałych spotkań, co w dużej mierze jest zasługą bramkostrzelnego Damiana Świątka. Czy snajper ten będzie dziś katem Dassault Systemes? Beniaminek uległ ostatnio Rafisowi, jednak wcześniejsze triumfy nad Valeo i Vicenti pozwoliły na dobre oddalić się od strefy spadkowej. Mimo wszystko o powiększenie dorobku zespołowi Dariusza Krzyszkowskiego będzie dziś naszym zdaniem niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Axel Springer II – SOPEM

Spotkanie dwóch beniaminków, którzy w zimowym sezonie radzą sobie zgoła odmiennie. Axel Springer II w pięciu ostatnich meczach zdobył aż trzynaście punktów i tym samym zameldował się na upragnionym podium, SOPEM zaś z kompletem porażek zamyka ligową stawkę. Zawodnicy w czarnych koszulkach ostatnio ambitnie przeciwstawili się Valeo, jednak ulegli 3:5. Jeśli nie poprawią swojej gry w defensywie, w naszym odczuciu na upragnione przełamanie poczekają jeszcze przynajmniej tydzień.

NASZ TYP: 1

Vicenti – Valeo

Bardzo ważne zwycięstwo w poprzednim tygodniu odniosło Valeo. „Pomarańczowi” pokonali zamykający stawkę SOPEM, zachowując tym samym spore szansę na utrzymanie. Dziś kolejny bój z cyklu „must win”, bowiem po drugiej stronie barykady staję Vicenti. Zawodnicy w granatowych koszulkach przegrali trzy ostatnie spotkania i jeśli również dziś opuszczą balon przy ulicy Dekerta z zerowym dorobkiem, do maksimum skomplikują sobie walkę o pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę