Przełamanie Barmanów?

SSC Internazionale – Krakowscy Barmani

Bardzo dobrze na II Ligowym froncie radzi sobie SSC Internazionale. Beniaminek po rozbiciu Chomika Gdów podzielił się zdobyczą z Welcome Aiport Services i nieoczekiwanie zajął lokatę na czele stawki. Na wygraną czekają wciąż Krakowscy Barmani. Drużyna Mateusza Piechnika zdobyła do tej pory zaledwie „oczko” za remis z Coca-Colą i jeśli nie zacznie skrupulatnie zwyciężać, będzie zmuszona do zaciekłej walki o pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1X

Welcome Aiport Services – Coca-Cola

Miano kompromisowych zyskała w ostatnich dnia Coca-Cola. Doświadczona drużyna zremisowała oba spotkania i znajduję się tuż nad strefą spadkową. Drugi jest Welcome Aiport Services. Beniaminek oprócz triumfu nad TRADEBOX.PL podzielił się punktami z SSC Internazionale. Drużyna Bartosza Ochały imponuje konsekwencją w trwających rozgrywkach, co sprawia, że jest minimalnym faworytem.

NASZ TYP: 1X

Infosys Consulting – Chomik Gdów

Z bardzo dobrej strony nowy sezon zaczął Infosys Consulting. Team Pawła Bulowskiego zdobył aż cztery punkty i zadomowił się w ścisłej czołówce. W środku stawki znajduję się zaś Chomik Gdów. „Czerwoni” wysoko przegrali co prawda z SSC Internazionale, jednak kolejny triumf nad Krakowskimi Barmanami pozwala wierzyć, że niżej notowana ekipa nie będzie do końca drżeć o zapewnienie sobie utrzymania.

NASZ TYP: X

Rigor Mortis – TRADEBOX.PL

Z pewnością nie tak pierwsze tygodnie w nowej rzeczywistości wyobrażał sobie TRADEBOX.PL. „Fioletowi” przegrali oba boje i jako jedyni legitymują się zerowym dorobkiem punktowym. Powody do radości ma Rigor Mortis. Gracze w bordowych koszulkach za sprawą świetnej postawy Michała Wiechety zdobył cztery „oczka” za remis z Infosys Cosnulting i wygraną nad Ortotop Centrum Medycznym. Zespół Piotra Morawskiego ma wszystkie argumenty, by udanie powetować sobie zajęcie dziesiątej lokaty latem.

NASZ TYP: 1

Teamtechnik – Ortotop Centrum Medyczne

O pierwsze punkty w poprzedni poniedziałek pokusił się Teamtechnik, który zremisował 1:1 z Coca-Colą. Powody do radości ma również Ortotop Centrum Medyczne. „Biało-Zieloni” po minimalnej porażce z Rigor Mortis rozbił zamykające stawkę TRADEBOX.PL. Czy drużyna Krzysztofa Miśkowca podtrzyma dobrą passę? Nie będzie to zadanie proste, jednak patrząc na dobrą ofensywną postawę to „Medycy” są minimalnym faworytem.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę