Przybliżyć się do mistrzostwa

Consultronix – Axel Springer II

Minimalistyczne, lecz cenne zwycięstwa nad IBM SWG i Hays pozwoliły Consultronix awansować na wysokie piąte miejsce i przewodzić goniącemu ścisłą czołówkę peletonowi. O podtrzymanie dobrej passy będzie jednak niesłychanie trudno, gdyż rywalem walczący o złoto Axel Springer II. „Redaktorzy” po minimalnej przegranej z SC – IT Consulting walkowerem pokonali IBM SWG. Oba teamy jak powietrza potrzebują zgarnięcia pełnej puli, co zapowiada kapitalną walkę aż do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

SSC Internazionale – SC – IT Consulting

Najciekawsze spotkanie czternastej serii gier! Zagrają ze sobą dwie znajdujące się na podium i walczące o najwyższe cele drużyny. W premierowym boju górą okazał się SC – IT Consulting, który wygrał 2:1. Co więcej, zawodnicy w czarnych koszulkach odnieśli ostatnio bardzo cenne zwycięstwo, pokonując Axel Springer II. O skutecznym rewanżu marzy SSC Internazionale. „Granatowi” ostatnio przegrali 26 czerwca i z pewnością spróbują przedłużyć wyborną passę.

NASZ TYP: X

IG – Clico

Po minimalnej przegranej z SSC Internazionale właściwe wnioski wyciągnęło IG. „Czerwoni” wygrali trzy następne spotkania i zajmują wysokie czwarte miejsce, ze sporą jednak stratą do podium. Aby spróbować ją zniwelować należy pokonać ósme Clico. Zawodnicy w białych koszulkach nie mogą tego sezonu zaliczyć do udanych. Ostatnia przegrana 0:4 z SC – IT Consulting wydaję się na dobre potwierdzać, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

TDEC – TeleTech

Zaledwie punkt wywalczony w czterech meczach sprawił, że TeleTech na dobre zadomowił się na ostatnim, dziesiątym miejscu w tabeli III Ligi D. Kryzys formy dopadł również TDEC. Zespół Jerzego Kozioła nie potrafił zatrzymać IG i SSC Internazionale, co sprawia, że pozostaje na szóstej lokacie ze sporą stratą do czołówki. Mimo wszystko wydaję się być dziś faworytem, a powtórka wyniku z piątej kolejki (3:1) wielce prawdopodobna!

NASZ TYP: 1

Hays – IBM SWG

Siedem kolejnych porażek odnotowało Hays. Doświadczony zespół nie może nawiązać do formy z poprzednich sezonów i na dobre zadomowił się w dolnych rejonach klasyfikacji. Punkt więcej zdobył IBM SWG. „Niebiescy” po wygranej batalii z TeleTech przegrali trzy kolejne mecze i dziś mają wyborną szansę, by powrócić na zwycięską ścieżkę i obronić siódme miejsce!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę