Przybliżyć się do utrzymania

MPEC – Colorex

Spotkanie dwóch zespołów ze zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Na jej czele z kompletem dwudziestu siedmiu punktów prowadzi MPEC. Beniaminek pewnie kroczy po awans na drugi szczebel rozgrywkowy, skrupulatnie powiększając swój dorobek. W strefie spadkowej zadomowił się Colorex. „Pomarańczowi” do siódmego Luxoft tracą jednak „zaledwie” oczko. Mimo wszystko o powiększenie dorobku będzie dziś niesłychanie trudno, a powtórka wyniku (4:2) jest wielce prawdopodobna.

NASZ TYP: 1

CMI – Luxoft

Mecz, którego stawką jest bezpieczne miejsce nad strefą spadkową. Obecnie oba zespoły zgromadziły po siedem punktów. Serię trzech porażek odnotowuje CMI. Doświadczona ekipa Piotra Kwilosza ostatni raz wygrała 11 czerwca. Odrobinę lepiej radzi sobie Luxoft. Były I Ligowiec w pokonanym polu pozostawił Spartę, jednak ostatnia przegrana 1:7 z Revo Drink Team nie może budzić zbytniego optymizmu. W premierowej potyczce padł remis. Powtórka to możliwy scenariusz!

NASZ TYP: X

Klinika Vesuna – Sparta

Porażki z MPEC i CB Aluminium sprawiły, że Klinika Vesuna niespodziewanie znalazła się tuż za ligowym podium. Dziś team Rafała Kozieła powalczy o powrót do czołowej trójki. Aby tego dokonać, należy pokonać szóstą Spartę. „Czerwoni” po wakacyjnej przerwie wracają pełni nadziei, mając jeszcze w głowach zwycięstwo nad Colorexem. Patrząc jednak na kadrowy potencjał rywala, o kolejny triumf będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Jarwex – INTERIA.PL

Prawdziwy strzelecki festiwal urządziły sobie w pierwszym bezpośrednim meczu oba zespoły. W ostatecznym rozrachunku to Jarwex pokonał INTERIĘ.PL, triumfując 7:6. „Seledynowi” z pewnością mogą zaliczyć premierową rundę do udanych, co potwierdza seria sześciu kolejnych zwycięstw. Po wygranej nad CMI na dobre od strefy spadkowej odskoczyli „Redaktorzy”. Mimo wszystko uważamy, że na kolejny krok w stronę utrzymania team Rafała Walerowskiego poczeka jeszcze przynajmniej tydzień.

NASZ TYP: 1

CB Aluminium – Revo Drink Team

Z pewnością nie tak zakończenie rundy wyobrażało sobie CB Aluminium. Beniaminek przegrał ważny mecz z MPEC i tym samym spadł na najniższy stopień podium. Ze skromnym, trzypunktowym dorobkiem stawkę zamyka Revo Drink Team. Doświadczona ekipa wygrała jednak w dziewiątej kolejce z Luxoftem. Strata do bezpiecznego miejsca wynosi cztery punkty, co znaczy, że gracze w białych koszulkach marzą o utrzymaniu, muszą skrupulatnie punktować.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie