Przyjacielskie granie

SSC Internazionale – Clico

Aż dziesięć goli zdobyło w swoim pierwszym meczu po spadku z II Ligi SSC Internazionale. „Granatowi” nie dali większych szans IG i dziś spróbują powtórzyć wyborną dyspozycję przeciwko Clico. Ekipa w białych koszulkach na inaugurację zdecydowanie uległa Axel Springer II, co sprawia, że również i dziś nie może być uważana za faworyta do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1

Hays – Axel Springer II

Pomimo fatalnego początku punkt przeciwko TDEC wywalczył w pierwszej kolejce Hays. Faworyzowani „Błękitni” mogli sięgnąć nawet po trzy „oczka”, jednak rzut karny zmarnował Malawski. Czy dziś rozgoryczony kandydat do medali zatrzyma rewelację pierwszej serii gier? Axel Springer II był ogromnym zaskoczeniem środowej kolejki, gdy bezlitośnie „rozbił” 9:2 Clico. O drugi triumf będzie co prawda niesłychanie trudno, lecz wywalczenie remisu wydaję się być już w zasięgu ambitnego rywala.

NASZ TYP: 1X

IG – IBM SWG

Sporo emocji przyniósł IBM SWG premierowy mecz, w którym Wojciech Miś i spółka minimalnie pokonali doświadczony TeleTech. Teraz „Niebiescy” zmierzą się z IG, które ma jeszcze w swoich głowach dotkliwą porażkę z SSC Internazionale. Patrząc na kadrowy potencjał i obecną dyspozycję skłaniamy się w stronę IBM SWG, jednak uważamy, że emocji w parze tej nie powinno zabraknąć do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X2

Consultronix – TDEC

Od falstartu letnie zmagania rozpoczął Consultronix, który uległ SC - IT Consulting aż 0:7. Czy „Pomarańczowi” pokuszą się dziś o pierwsze punkty? Nie będzie to łatwe, bowiem z bardzo dobrej strony na inaugurację pokazał się TDEC. Gracze w czarnych strojach prowadzili już 2:0 z faworyzowanym Hays, by ostatecznie podzielić się zdobyczą. Jeśli znów zagrają na tak wysokim poziomie, powinni tym razem odnieść ważne zwycięstwo.

NASZ TYP: X2

SC - IT Consulting – TeleTech

Starcie starych dobrych znajomych. Pomimo, że SC - IT Consulting jest debiutantem, to w swoich szeregach ma wielu zawodników grających wcześniej w TeleTech. „Żólto-Niebiescy” na starcie bezlitośnie rozgromili Cosnultronix. Gorycz porażki zaznał team w białych koszulkach, który uległ IBM SWG. Spodziewamy się więc ciekawego boju w przyjaznej atmosferze, w którym minimalnym faworytem jest ekipa Claudio Timpano.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga E
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę