"Pukają" do podium

ZasadaAuto.pl – EC Engineering

Cztery punkty wywalczone w dwóch ostatnich spotkaniach pozwoliły ZasadzieAuto.pl opuścić dolne rejony klasyfikacji. Dzięki temu doświadczona drużyna zgłosiła swój poważny akces w kwestii dogonienia czołówki. Dziewiąte pozostaje EC Engineering. Team Roberta Kruka znajduję się w sporym kryzysie, co sprawia, że nie może być dziś stawiany w roli faworyta.

NASZ TYP: 1

Jacobs – PRESCIENT

W ostatnich tygodniach z kwitkiem kolejnych rywali odprawia PRESCIENT. „Zieloni” wygrali cztery kolejne boje, bardzo mocno przybliżając się do zdobycia zaskakujących medali. Dziś zespół Dominika Paula czeka arcytrudny sprawdzian, gdyż przeciwnikiem drugi w stawce – Jacobs. Zimowy debiutant w hitowym pojedynku uległ ostatnio 0:2 ORLEN OIL i dziś zrobi wszystko, by udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Ogromne emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Sabre – Sii

Po zaskakującym zwycięstwie nad ORLEN OIL za ciosem nie poszło Sii. „Błękitni” przegrali dwa następne mecze, zadomawiając się tym samym na ostatnim miejscu w tabeli. Odrobinę lepiej radzi sobie Sabre. Zimowy debiutant po sporym falstarcie wygrał dwa ostatnie mecze i jeśli wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, powinien powiększyć swój dorobek i kontynuować marsz w górę klasyfikacji.

NASZ TYP: 1

iCar II – Fluvius

Najciekawsze spotkanie szesnastej kolejki! Tylko zwycięstwo pozwoli zarówno jednym jak i drugim pozostać w walce o medale. Minimalnym faworytem wydaję się być iCar II. „Taksówkarze” w pięciu spotkaniach zdobyli aż dziesięć punktów, potwierdzając swoją wyborną formę. Potknięcie z Sabre przydarzyło się zaś Fluviusowi. Wiele zależeć będzie od dyspozycji Marcina Miarki, jednak wyszarpanie zwycięstwa będzie zadaniem niezmiernie trudnym.

NASZ TYP: 1X

ORLEN OIL – ES-SYSTEM

Po dwóch porażkach bardzo ważne zwycięstwo z Jacobs odniósł ORLEN OIL. Tym samym doświadczona drużyna znalazła się na pozycji lidera, której nie zamierza opuszczać po starciu z ES-SYSTEM. Zespół Piotra Chojki ma ogromny problem z ustabilizowaniem formy, czego najlepszym efektem po wygranej nad Jacobs są porażki z PRESCIENT i Sabre. Faworyt w parze tej może być dziś tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie