Rachunki do wyrównania!

Light – Chemobudowa Kraków

Pechową porażkę z Columbus Energy poniósł w tym tygodniu Light. Ta okazała się też kosztowna dla Chemobudowy Kraków. „Niebiescy” nieoczekiwanie znaleźli się w strefie spadkowej i aby ją opuścić muszą dziś punktować. Premierowa potyczka zakończyła się podziałem punktów. Również i dziś spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

TechnipFMC – DIAMOND

Hit dwunastej kolejki! Spore rachunki do wyrównania po pierwszej bezpośredniej potyczce ma TechnipFMC. „Fioletowi” ulegli bowiem aż 0:7 i dziś zrobią wszystko, by skutecznie zrewanżować się liderowi. Nie będzie to łatwe, gdyż DIAMOND legitymuję się serią pięciu kolejnych triumfów. Dodając do tego minimalna porażkę teamu Dawida Rybczyńskiego z HCL Poland (1:0) wydaję się, że to DIAMOND jest w parze tej minimalnym faworytem.

NASZ TYP: X2

Estate Dealer – Columbus Energy

Po wygranej nad Light strefę spadkową opuściło Columbus Energy. „Pomarańczowi” nie mogą jednak „siąść na laurach”, gdyż tuż za plecami pozostaje groźna Chemobudowa Kraków. Chrapkę na medale ma wciąż Estate Dealer. Beniaminek zajmuję co prawda piąte miejsce, jednak do trzeciego TechnipFMC traci zaledwie „oczko”. Ostatnia przegrana z firmą DIAMOND utrudniła walkę o awans. Kolejna może pozbawić już definitywnie marzeń o podium.

NASZ TYP: 1X

MECZ ZALEGŁY 2 LIGA B:

SOPEM – Prisjakt

Mecz ostatniej szansy dla obu zespołów, by ruszyć w zaciekły pościg za podium. Zaległości skrupulatnie odrabia Prisjakt. Beniaminek w dwumeczu z HSBC zdobył jednak zaledwie jedno „oczko”. Na przełamanie czeka wciąż SOPEM. „Żółci” zmuszeni byli uznać wyższość ORLEN OIL powiększając do czterech niechlubną serię kolejnych porażek. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie