Remis w hicie, grad goli w wykonaniu Formatu...

FORMAT -J&J Skotniki 13:3

Mecz do jednej bramki

Od pierwszych minut tego spotkania było widać, że to czarni będą górować na boisku nad grającymi w szóstkę J&J Skotniki. Pomimo, że niebiescy strzelili bramkę na 3:1, to nie zdołali złapać kontaktu. Dawid Godula i Sławomir Urbaniak pokazali swoją wysoką formę strzelając większość bramek na tym spotkaniu.

iCar II - ggmedia.pl 1:3

Otarli łzy na koniec

Pomimo, że ggmedia.pl miało zapewniony awans do Ekstraklasy, to postanowili walczyć do samego końca. Od pierwszych minut zarysowywali swoja przewagę, by w trzynastej minucie otworzyć wynik. Na dwie minuty przed końcem ggmedia.pl prowadziło trzema bramkami do zera, lecz iCar zmobilizował się i strzelił swoja honorową bramkę.

Hostel Deco - A.S.A. 2:1

Wyrównany mecz

Spotkanie sąsiadów z tabeli od samego początku zapowiadało się wyrównanie. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i do przerwy na boisku panował remis 1:1. Druga odsłona zowocowała w lepszą grą gospodarzy, którzy kilka chwil przed końcem spotkania wykorzystali swoją szansę i ustalili wynik na 2:1, dzięki czemu wygrali to spotkanie.

ALIOR BANK - State Street I 4:3

Cios za cios

Na ostatnim spotkaniu tego wieczoru szósty Alior Bank podjął czwarty State Street I. Spotkanie przebiegało bardzo wyrównanie i choć to State Street I otworzył wynik, to Alior Bank chwilę później wyrównał. Zespoły wymieniały się strzałami i ciężko było określić, która z drużyn będzie górą tego wieczoru. Ostatecznie to Alior Bank oddał zwycięski strzał i zamknął wynik na 4:3.

s4e - JR Holding 5:3

Nie cieszyli się długo

Pierwsza odsłona tego spotkania zdecydowanie należała do s4e, które już od pierwszego gwizdka zaczęło szukać sposobności do strzału. Efektem tego były trzy bramki przewagi już w dwunastej minucie meczu. Rywale swoją pierwszą bramkę strzelili na trzy minuty przed końcem pierwszej połowy, a na początku drugiej złapali kontakt, by w trzydziestej drugiej minucie wyrównać. Jednak dobrze dysponowani gospodarze strzelili jeszcze dwie bramki i ostatecznie wygrali to spotkanie.

Dedax - AMARA 1:1

Remis w spotkaniu na szczycie

Odwieczni rywale Dedax i AMARA ponownie się spotkali, by rozegrać mecz jako jedne z pierwszych trzech zespołów w tabeli. Spotkanie było niezwykle wyrównane i do przerwy bramke strzelił tylko Andrzej Ślazyk zapewniając Dedaxowi prowadzenie. Druga odsłona nie przyniosła wiele zmian i gra wciąż odbywała się głównie na środku boiska, lecz zdeterminowany lider na czternaście minut przed końcem wyrównał wynik. Pomimo wielu prób żadnemu z zespołów nie udało się przeważyć wyniku na swoją korzyść, przez co mecz zakończył się remisem.

Plac Nowy 1 - Lynka 2:3

Złapali kontakt...

Na ostatnim spotkaniu tej kolejki Plac Nowy 1 podjął Lynkę. Od pierwszych chwil było widać, że Lynka jest nastawiona tylko na zwycięstwo. Do przerwy na boisku panował wynik zero do dwóch, a goście zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy zapewnili sobie trzybramkowe prowadzenie. Pomimo, że Plac Nowy 1 na minutę przed końcem złapał kontakt, to nie zdążył wyrównać wyniku, przez co przegrał to spotkanie 2:3.